My Cute Roommate Türkçe 1.6.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Türkçe My Cute Roommate Türkçe 1.6.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.6.1
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyunu sırf ingilizce ve modsuz sürümde de oynayabilmek için tekrar oynadım.Karakterler ve animasyonlar için kesinlikle değerdi.Kayıt dosyaları bozulmasın diye mod kullanmadan tüm sahnelere eriştim.Temiz bir kayıt dosyalarım oldu. :)Aslında kısa olmasına rağmen görev dağılımı tam olarak net değildi.Rehber yok oyunda ve görevler bize net bir şey ifade etmiyordu.Bazı noktalarda takılmak mümkündü.Ekstra sahnelerin bile açıldığı noktalar vardı.Bunları bilmek bile gerçekten zordu.İlerleme dengeli ve düzgün devam etti.Tabi ki bunda çevirininde etkisi vardı.Çevirmenleri tebrik ediyorum.:)(y)

M

Mambaout

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Manyak bi oyun ama kasma sorunu var keşke olmasaydı

Caspiandrkl

Caspiandrkl

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Yapay zekası nerde bulamadım ben bu oyunu

Mikeusta

Mikeusta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostlar müdürün odasindaki resimlere bakin diyor rehber de bulamadim yardimci olucak var mi ?

P

Polat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harita evde takıldı açılmıyor nasıl olacak ofis e fotoğraf çekmeye gideceğim ama takıldı orda harita

P

Polat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Öncelikle Spor Salonuna üyelik almanız gerekiyor.
• Daha sonra Spor Salonuna gidip oradan Dövüş Antrenmanı seçeneğine tıklayın.
• Açılan yerde biraz bekleyin.
• Daha sonra karşınıza yumruk resimleri gelecek.
• Orada yanan ışıkları aklınızda tutmanız gerekiyor.
• Her adımda bir tık daha zorlaşıyor.
• Önce hangi yumruğa tıklayacağınızı gösteriyor sonra size bir süre veriyor ve o sürede gösterdiği sırada yumruklara basmanız gerekiyor.
==
Anlamadığınız yer varsa sorabilirsiniz.
Peki bu harita dondu ofis görevinde fotoğraf çekmeye gideceğim ama takıldı orda harita

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu bitirebilmek için 1 saat rehber videosu izledim, baya karmaşık olsa da güzeldi tavsiye ederim.

M

Mrghost

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobile gelecek mi peki? Sorun düzeltildikten sonra

K

Kxfirx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu geriyo saramıyomuyuz fareinin tekerleğiyle öbür oyunlarda oluyordu