My Cute Roommate Türkçe 1.6.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Türkçe My Cute Roommate Türkçe 1.6.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.6.1
ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
erişim hakkın bulunmamaktadır diyor..
üyelikle ilgili bi sorun mu var

E

Ellaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu oynamak icin yetki gibi bişe lazımış nasıl alırım

E

Ellaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ama bu duyuru bize patlıyo ben 2 haftada 10 taneye yakın oyun indirdim cogu acılmadıgı icin sildim o kadar internet gitti şimdi

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyun için ne söyleyebilirim düşünüyorumda, Render ve animasyon kalitesi çok iyi, hikaye ise güzel diyebiliriz.İlk oynadığımda kayıt dosyalarını alma amacı ile oynamaya başlamıştım.''AdultOyunÇeviri'' ekibi oyunu baya modla doldurduğunu görüyoruz.Oyunu kolaylaştırmak için bu çok iyi, orjinal sürümünüde oynadım tabi ki,Ancak o sürümde galeri sadece resimlerden ibaret ve tekrar oynatma sahneleride yoktu, bunun için mod yapılması gerekiyordu.Bu büyük bir sorun ileride tekrar oynamak istediğimde mod aramak zorunda kalmak istemem doğrusu.Kayıt dosyalarını almam bir şey ifade etmiyor.Bu yüzden tek seferlik oynadım ve bitirdim.Oyunda rehber yok malesef ve görev tablosu oyuncuyu iyi aydınlatmıyor.Ekstra sahnelere erişim aşırı zor ve asıl tuhaf olay ise; genelde çok oyunda görmüşümdür.Karakterler ile yakınlaşmış sevgili konumundayız.Anca sanki ilk defa oynuyormuşuz gibi Evin başka yerlerinde veya başka mekanlarda karşılaştığımız kişi sanki aramızda hiç bir şey olmamış gibi davranıyor.:LOL::unsure:Hatta kızıp tepki de gösteriyor yok böyle bir saçmalık doğrusu.Başka diyebileceğim şey oynadıktan sonra tekrar hatırlamayacağınız bir oyun olabilir.Çevirmenleri tebrik ediyorum.;)

Üst Alt