My Cute Roommate Türkçe 1.6.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Türkçe My Cute Roommate Türkçe 1.6.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.6.1
E

Emi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağa ben bu dovusmeyi nasıl ogrencem yardim

Q

Qwe123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu dekanı 1 defa koekuttum şimdi kütüphanedeki kız bir daha korkut diyor ama envanterde örümcek gözükmüyor nasıl yapacam

efexdw_

efexdw_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk yardım etsene bana
• Öncelikle Spor Salonuna üyelik almanız gerekiyor.
• Daha sonra Spor Salonuna gidip oradan Dövüş Antrenmanı seçeneğine tıklayın.
• Açılan yerde biraz bekleyin.
• Daha sonra karşınıza yumruk resimleri gelecek.
• Orada yanan ışıkları aklınızda tutmanız gerekiyor.
• Her adımda bir tık daha zorlaşıyor.
• Önce hangi yumruğa tıklayacağınızı gösteriyor sonra size bir süre veriyor ve o sürede gösterdiği sırada yumruklara basmanız gerekiyor.
==
Anlamadığınız yer varsa sorabilirsiniz.

Q

Qwe123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Öncelikle Spor Salonuna üyelik almanız gerekiyor.
• Daha sonra Spor Salonuna gidip oradan Dövüş Antrenmanı seçeneğine tıklayın.
• Açılan yerde biraz bekleyin.
• Daha sonra karşınıza yumruk resimleri gelecek.
• Orada yanan ışıkları aklınızda tutmanız gerekiyor.
• Her adımda bir tık daha zorlaşıyor.
• Önce hangi yumruğa tıklayacağınızı gösteriyor sonra size bir süre veriyor ve o sürede gösterdiği sırada yumruklara basmanız gerekiyor.
==
Anlamadığınız yer varsa sorabilirsiniz.
Ağa bu dekanı ikinci defa korkutma görevinde örümceği seceniyorum envanterden çıkmıyor

efexdw_

efexdw_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ağa bu dekanı ikinci defa korkutma görevinde örümceği seceniyorum envanterden çıkmıyor
Ben oyunda o kadar ilerlemedim. Oyunun hile menüsünden Eşya Hileleri kısmından örümceği iptal edip yeniden aktif etmeyi deneyebilirsin. Ya da dekanın sizi görmediği
bir yerde seçmeyi deneyin.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
hilesiz bitirmenizi tavsiye ederim hile yapacaksanız da sadece para ve ilişki hilesi yapın bence

efexdw_

efexdw_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hilesiz bitirmenizi tavsiye ederim hile yapacaksanız da sadece para ve ilişki hilesi yapın bence
İlişki hilesi bile oyunun özünü bozuyor aslında, kendi halinde oynamak daha iyi bence. Tabii oyun bugta kalınca maalesef ki hileye başvurmak gerekebilir bazı durumlarda.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
İlişki hilesi bile oyunun özünü bozuyor aslında, kendi halinde oynamak daha iyi bence. Tabii oyun bugta kalınca maalesef ki hileye başvurmak gerekebilir bazı durumlarda.
aynen öyle aslında en saglıklısı hile yapılcaksa para hilesi olmalı

K

Kaudkajsjks

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar Anna'yı gece drone basmamı istiyor yapıyorum ama ordaki diğer kız "Bunu zaten gösterdin" diyor. Ve başka bir şey yapamıyorum. Araştırdığımda başka bir kiz ile 3 ayrı kostümle fotoğraf çekmem lazim sonra evdeki koltukta ev arkadaşı ile konuşmak lazim ama o seçenek gelmiyor nasıl düzelir

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Arkadaşlar Anna'yı gece drone basmamı istiyor yapıyorum ama ordaki diğer kız "Bunu zaten gösterdin" diyor. Ve başka bir şey yapamıyorum. Araştırdığımda başka bir kiz ile 3 ayrı kostümle fotoğraf çekmem lazim sonra evdeki koltukta ev arkadaşı ile konuşmak lazim ama o seçenek gelmiyor nasıl düzelir
Adult Oyun Çeviri Discord Sunucusuna Katılmak İçin Tıkla! Discord sunucumuzdaki yardım kanalından destek alabilirsiniz.

S

ses123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tornavida yı nasıl alıyoruz bilen varsa bi yazabilirmi

Üst Alt