My Cute Roommate Türkçe 1.6.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Türkçe My Cute Roommate Türkçe 1.6.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.6.1
lordko12

lordko12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şantaj için ne yapmam gerek bulamadım bir türlü ya

ronaldinho

ronaldinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tavsiye edebileceğim bir oyun değil arayüzünü beğenmedim ama yine de denenebilir.

0

000000000

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir kere oynamıştım güzeldi, yeni şeyler eklendiyse tekrar indireceğim.

A

azer96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaş ilk sahnelerde sabah kapıya tıklıyorum gel diyor sonra bi bok olmuyor tekrar tekrar kapıya tıklıyor. ayrıca kayıt için tıkladığım da oyun donuyor ve atıyor

abbasyolcuxd31

abbasyolcuxd31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
karışık bir oyundur. yardım almadan oynayamazsınız.

H

Han51

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli evrakları topladıktan sonra okula kayıt yapıyoruz ve oyun bitiyor mu yoksa kayıt olduğumuza dair geri dönüt alıyor muyuz? Bilgisi olan var mı

1

11ben22tamam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli evrakları topladıktan sonra okula kayıt yapıyoruz ve oyun bitiyor mu yoksa kayıt olduğumuza dair geri dönüt alıyor muyuz? Bilgisi olan var mı
Evet gece rüya görmen gerekiyor arkadaşın yanına gelecek ve sabah işe giderken sana olayı anlatacak ama bildiğim kadarıyla yinede bir kaç gün geçmeli

A

ArifSulu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler PC de nasıl geri gelebilirim geri gelme tuşu hangisi

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
kırmızı klasörü nasıl nasıl alacagım şantajlarıda yaptım tıkandım kaldım

Mdnz1358

Mdnz1358

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu ana kadar oynadığım en sinir bozucu oyun. Bir kere oyunda otomatik kayıt yok ve bazı yerlerde geri alınmıyor. Tek bir yanlışta oyun bitebiliyor ve eğer kaydın yoksa en baştan başlaman gerekiyor. Mobilde yapımcı kaynaklı kasma problemi var. Mobilde oynayacaklar bence hiç indirmesin. Ayrıca oyun çok karışık. Ne yapmanız gerektiği belli değil. Bir rehber olmadan oynamak çok sıkıntı. Ben oyunu bitirmeden sildim. Eğer oynayacaksanız bir rehber ile oynamanızı tavsiye ederim.
Bence yanlış düşünüyorsun tamam mobilde kasma sorununda sonuna ladar haklısın bende çokça isyan ettim lakin bitirdim oyunu çokta zor değil yani rehbere gerek yok ayrıca oyunu hilesiz oynarsan ilerleme kaydede bilirsin sadece para hilesi kullan ve Fulleme gerektiği kadar azar azar çıkart parayı bak gör muhteşem oluyor.

Mdnz1358

Mdnz1358

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kırmızı klasörü nasıl nasıl alacagım şantajlarıda yaptım tıkandım kaldım
Kanka barbaranın evine git sonra güneş kremi sürmeni istiyor barbara senden sende azdırıcı masaj kremini kullan barbarayo becerdikten sonra ilerliyor oyun

sjsjsj31

sjsjsj31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu oynicaksanız kesinlikle yardım alın tek hatada biter banyoda 3* çektikten sonra tıklayın siliyor bu da önemli detay atlamayın :)

S

SedatXL

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
sonunu getirdim harika bi oyun tabi hileli oynadım hilesiz çok sıkıntı helede paran yoksa.

Arslan_

Arslan_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tornavida nerede abi ya mağazada yok hiç bir yerde yok keşke ipucu menüsü koysaymışsınız lütfen söyleyin tornavida nerede

Üst Alt