My Cute Roommate Türkçe 1.6.1 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Türkçe My Cute Roommate Türkçe 1.6.1

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.6.1
A

anon35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba bu oyunun rehberini yayınlamayı düşündünüz mü? Oyun güzel ama karmaşık.

Ekli dosyayı görüntüle 1036

GENEL BAKIŞ

Sonunda kahramanımızın liseden mezun olduğu gün geldi. Şimdi yetişkinliğe adım atması ve üniversiteye gitmesi gerekiyor. Büyük şehirde yaşayan, bir zamanlar şişman ve çirkin olan oda arkadaşının (çocukluğundan beri görmediği) yanına taşınması gereken zaman geldi. Fırsatlar ve şanssızlıklarla dolu öğrenci hayatına dalma fırsatını yakalamanın zamanı.

Paylaşılan Tarih: 15.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.6.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.93 GB
Oyun Boyutu APK: 506 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Animated, RPG, Voyeurism, Big Tits, Muscular Girls, Masturbation, Wet Dream, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

E

esmerr10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyun bende çok donuyor bu sorunu nadıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim

B

beastboyy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mobil oynuyorum dick in bilgisyrını bir türlü açamadım yardım edermisiniz

E

eraseras11

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
bu nasıl oyun ya en son barbaraya şantaj yaptım her yanına gittiğimde aynı şeyi söylüyor yok mu oyunu bitiren yardım etse

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
M

muhliskara58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android de kasma olayı devam mı düzeltildi mi?

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu eskiden indirdiğimde kasma sorunu vardı diğer oyunları sıkıntısız oynuyorum bu oyundaki sorun giderildi mi acaba

E

Emi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu ana kadar oynadığım en sinir bozucu oyun. Bir kere oyunda otomatik kayıt yok ve bazı yerlerde geri alınmıyor. Tek bir yanlışta oyun bitebiliyor ve eğer kaydın yoksa en baştan başlaman gerekiyor. Mobilde yapımcı kaynaklı kasma problemi var. Mobilde oynayacaklar bence hiç indirmesin. Ayrıca oyun çok karışık. Ne yapmanız gerektiği belli değil. Bir rehber olmadan oynamak çok sıkıntı. Ben oyunu bitirmeden sildim. Eğer oynayacaksanız bir rehber ile oynamanızı tavsiye ederim.
Rehber var bende

Üst Alt