My Cute Roommate 2 Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Cute Roommate 2 Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.7
B

black35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linda ile plajdayim ama onu bulamıyorum ne yapmalıyım

Deepİmpact.

Deepİmpact.

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ne zaman gelir link ?

N

nilvecan

Kredi
0$
Böyle efsane bir oyun nasıl bu kadar geç güncelleme alır ... (yapımcı için söyledim).

Deepİmpact.

Deepİmpact.

Kredi
1$
.

Son düzenleme:
Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Galiba bunuda 1. oyunda olduğu gibi yarıdayken sileceğim. lanet olası oyunda bir hıkaye yok özgün ilerleme yok. kamera olayında kaldım $60 dolar istiyor ama para yok ilerlemıyor oyun gıcık kaptım 2 saat ugraştım.

Son düzenleme:
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Galiba bunuda 1. oyunda olduğu gibi yarıdayken sileceğim. lanet olası oyunda bir hıkaye yok özgün ilerleme yok. kamera olayında kaldım $60 dolar istiyor ama para yok ilerlemıyor oyun gıcık kaptım 2 saat ugraştım.
Kamera almak için akşam bilgisayara girip yayın açmanız lazım mc nin bana kamera lazım demesi gerek. Sonraki gün akşam vaktinde mağazaya uğrayacaksınız ve "bana Web Cam lazım" diye bir yazı çıkmalı ardından size basit sorular soruyor ve alıyorsunuz. Eğer öyle bir seçenek çıkmadıysa muhtemelen oyun kısır döngüye girmiştir

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Kamera almak için akşam bilgisayara girip yayın açmanız lazım mc nin bana kamera lazım demesi gerek. Sonraki gün akşam vaktinde mağazaya uğrayacaksınız ve "bana Web Cam lazım" diye bir yazı çıkmalı ardından size basit sorular soruyor ve alıyorsunuz. Eğer öyle bir seçenek çıkmadıysa muhtemelen oyun kısır döngüye girmiştir
Evet kısır döngüye girdi 1. Oyunda da aynısı başıma gelmişti. Bir de sizden ricam bu oyunlar da ki yeşil ve kırmızı renkli cevapları yapmasanız daha iyi yada bunu bir ayar haline getirip isteyenler açıp kapatabilse çoğu oyunda geri sarma diye bir olay var ve ben sürekli kullanıyorum lakin bu yeşil renkli cevap olunca gerek duymuyorum çünkü direkt doğru olanı göstermesi benim açımdan oyunu oyunluktan ziyade videoya döndürüyor.

Deepİmpact.

Deepİmpact.

Kredi
1$
Bu oyunun linki ne zaman gelir? Gün içeresinde gelir mi ?

N

nilvecan

Kredi
0$
Android için güncel olmasına rağmen güncelleme var uyarısı veriyor ve oyuna giris yetkiniz yok hatası alıyorum

N

nilvecan

Kredi
0$

4 Türkçe Oyunlu Beta Paketi 2 paketini almadan bu oyunu oynayamazsınız ki izin verilmemesi gayet doğal.

Ana sayfada bu uyarı olmadığı için dikkat etmedim. Daha önce ki sürümlerini oynuyordum yeni güncellemeden sonra bu hayatı alınca ücretli olmuş sanırım. Oyunun sayfasına eklenir ise daha güzel olur teşekkürler.

Üst Alt