My Cute Roommate 2 Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Cute Roommate 2 Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.7
N

nilvecan

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ana sayfada bu uyarı olmadığı için dikkat etmedim. Daha önce ki sürümlerini oynuyordum yeni güncellemeden sonra bu hayatı alınca ücretli olmuş sanırım. Oyunun sayfasına eklenir ise daha güzel olur teşekkürler.
Hallettim satın alım sonrası sorunsuz kullanıyorum

N

nilvecan

Kredi
0$
Katya ile fotoğraf çekme sahnesi bir önce ve şuan olan sürümde tekrarlanıp duruyor bunun çözümü nedir? Dekan ile resim çekilince tekrar başa sarıyor
Görev Adı: Fotoğraf Stüdyosunda Katya İle Konuş.

Son düzenleme:
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Katya ile fotoğraf çekme sahnesi bir önce ve şuan olan sürümde tekrarlanıp duruyor bunun çözümü nedir? Dekan ile resim çekilince tekrar başa sarıyor
Görev Adı: Fotoğraf Stüdyosunda Katya İle Konuş.
Oyunu oynamış biri olarak ben öyle bir döngüye girmedim. Muhtemelen save dosyanız kısır döngüye girdi olaydan önceki dosyanıza dönün ya da Discord sunucumuzda #kayıt-dosyalarınız kanalını kontrol edin orada oyuna ait bir kayıt olabilir orada yoksa yeniden başlayın.

N

nilvecan

Kredi
0$
Oyunu oynamış biri olarak ben öyle bir döngüye girmedim. Muhtemelen save dosyanız kısır döngüye girdi olaydan önceki dosyanıza dönün ya da Discord sunucumuzda #kayıt-dosyalarınız kanalını kontrol edin orada oyuna ait bir kayıt olabilir orada yoksa yeniden başlayın.
Teşekkür ederim, sanırım en baştan deneyeceğim. Bu sefer mobil ile deneyeyim

B

BruceBaskan

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu nasıl güncel oyuna girince güncelle çıkıyor

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Kredi
1$
My cute roommate 1'in android versiyonu yok mu? Yoksa direkt buna başlayacağım.

J

Josefin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çıksın artık betadan ya sabırsızlanıyoruz

walor

walor

Kredi
0$
bu nedir şimdi indirdim de giriş dediğim de bu ekran geliyor güncelleme varmı harbiden

Ekli dosyalar

• resim_2023-03-08_200125844.png
    resim_2023-03-08_200125844.png
    196 KB · Görüntüleme: 21
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
bu nedir şimdi indirdim de giriş dediğim de bu ekran geliyor güncelleme varmı harbiden
Hayıra basıp oyunu oynayın o bildirim bazen otomatik olarak gelebiliyor yok sayınız ve oyuna devam ediniz.

walor

walor

Kredi
0$
oyunu oynarken bazen sinir krizi geçiresim geliyor seçenek sunma konusunda lan bırak biz seçelim batarsa batar batmazsa batmaz

Moderatörün son düzenlenenleri:
C

CheckyLove

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam kaç hafta oldu neden çıkmıyor

A

atmacaaa006

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu şekilde hata veriyor yine yazmıştım sıfirlandi dediniz yine açmadı oyun malesef sürekli bu hata çıkıyor giremiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-09-16-37-22-69_ab0e442028f027b67864929fc8b8193a.jpg
    Screenshot_2023-03-09-16-37-22-69_ab0e442028f027b67864929fc8b8193a.jpg
    687.8 KB · Görüntüleme: 9
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Bu şekilde hata veriyor yine yazmıştım sıfirlandi dediniz yine açmadı oyun malesef sürekli bu hata çıkıyor giremiyorum
Her hesabın 1 pc ve bir telefon hakkı var muhtemelen siz bunu aştınız veya cihazınızı formatladınız. Çözümü içinse Forum veya Discord üzerinden Mackenzie ile iletişime geçmeniz lazım.

RavenOfOld

RavenOfOld

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Keşke şu siteye oyun tarzı bir şey getirseniz böyle coin tarzı bı para birimi olsa bazı görevler ile onu alsak ve kazandığımız coinler ile bazı paketler alabilsek ne güzel olur. Geleceğini sanmıyorum ama fikrimi belirtmek istedim sadece

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Keşke şu siteye oyun tarzı bir şey getirseniz böyle coin tarzı bı para birimi olsa bazı görevler ile onu alsak ve kazandığımız coinler ile bazı paketler alabilsek ne güzel olur. Geleceğini sanmıyorum ama fikrimi belirtmek istedim sadece
Fikrinizi discord sunucusunda bulunan #「📝」öneriler kanalına yazabilirsiniz beğeni sayısı çok olursa belki bu tarz da bir bir şeyler gelebilir.

Üst Alt