My Best Deal Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe My Best Deal Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
2.0
B

bcaltun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürüm sonu diyor başkan ne yani oyun bitti mi ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
bcaltun Hayır şu anki sürümün sonu oluyor güncelleme gelecek.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Daha önce de benzer bir durum olduğunu biliyorum fakat açıkça kripto virüsleri içeriyor oyun, normal değil
Sanırım kripto madenciliği için sistemimizi kullanıyor bu virüsler

Ekli dosyayı görüntüle 8027
Ekli dosyayı görüntüle 8028
Ekli dosyayı görüntüle 8029

Biliyorum çalışması için virüs programımızı kapatmamızı tavsiye ediyorsunuz fakat kapatırsak sistemin sonrasında kripto için kullanılacağından şüpheleniyorum. Bir bakabilir misiniz?
Çeviri dosyalarını korumak için kullandığımız 3.parti yazılım var ama bu tarz bir şey değil üyelerden kim olduğumuzu bilenler, tanıyanlar var bu tarz bir şey yapmamız mümkün değil.

A

aslan4789

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviri dosyalarını korumak için kullandığımız 3.parti yazılım var ama bu tarz bir şey değil üyelerden kim olduğumuzu bilenler, tanıyanlar var bu tarz bir şey yapmamız mümkün değil.
yok siz değilde , kullandığınız 3.parti yazılımın niyeti iyi değil gibi cripto hash virüsleri mevcut, farklı bir yöntem mi deneseniz acaba mümkünse? sadece bu oyunda gördüm bu durumu

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm kısaydı ancak hikaye ilerlemesi açısından fena değildi

ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunların versionu neye Göre belirleniyor ? İngilizce version'unu oynamıştım sürümü daha düşüktü , Sahneler vs birebir aynı Neye göre sürüm yükseltilmiş ? Çeviri olduğundamı. Atıyorum Orjinal sürüm 1.0.0 Türkçeye Çevrildiğinde aynı oyun 1.1.1 gibi yaparak başlık atıyorsanız bu yanlış Mackenzie konuya bir açıklık getirirseniz sevinirim.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bu oyunların versionu neye Göre belirleniyor ? İngilizce version'unu oynamıştım sürümü daha düşüktü , Sahneler vs birebir aynı Neye göre sürüm yükseltilmiş ? Çeviri olduğundamı. Atıyorum Orjinal sürüm 1.0.0 Türkçeye Çevrildiğinde aynı oyun 1.1.1 gibi yaparak başlık atıyorsanız bu yanlış Mackenzie konuya bir açıklık getirirseniz sevinirim.
Oyunun yapımcısı sürüme ne derse, o şekilde yazıyoruz. Bütün sürüm adları yapımcıların adlandırılmasından alıntı.

M

mavisim42

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Galerinin şifresini yazıyorum ama olmuyor, neden acaba

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun tipik bir okul hikayesi gibi görünebilir ve buna ek olarak ev hikayeside var.Bu iki konuya fantastik öğelerde eklenmiş durumdadır.Fantastik derken daha çok ''İskandinav'' ve ''Yunan'' mitolojisine benzer kendine has farklı bir evren kuruyor. İskandinav mitolojisinde çılgın karakter ''Hela'' vardı. Yunan mitolojisinde ise ''Hera'' vardı. Oyunun kendine has kurduğu mitolojik evrende ise ''Selene'' ve ''Hecate'' var. Kendi mitolojik evrenlerini kurmaları iyi bir fikir olmuş doğrusu, oyunda çok iyi tasarlanmış kadın karakterler var. Özellikle asyalı kadın karakterler ''Rin'' ve ''Lin'' diğer oyunlara kıyasla daha gerçekçi dizayn edilmiş ve güzel animasyonları ile oyun göz dolduruyor. ''Live to Fight'' oyununda milf ''Sarah'' ne kadar hoş görünüyorsa, aynı şekilde bu oyunda da milf ''Molly'' çok hoş duruyor.:love:🤩

Tipik bu iki oyununda yapımcısı bu güzel milf karakterleri sona saklayıp duruyor.Oysa ki bu kadınlar için oynuyorum ve bu kadınlar üzerinden ilerleyen hikayeler bekliyorum.Her oynayışımda hayal kırıklığı yaşıyorum, en azından bu oyun daha hızlı ilerliyor ancak ''Live to Fight'' çok daha ağır ilerliyor.Umarım artık bu güzel hatunlar üzerinden daha çok içerik görebilirim.Bu oyun daha çok geliştiğinde listeme ekleyeceğim oyunlardan olabilir.Emeğinize sağlık.🥳🥳🥳

B

byfedo39

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$
my best deal 1.1.6 ve temmuz ayı özel oyunlara erişim hakkım bulunmasına rağmen erişim hakkınız yok diyor ve oyuna giremiyorum lütfen erişimimi açar mısınız

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
my best deal 1.1.6 ve temmuz ayı özel oyunlara erişim hakkım bulunmasına rağmen erişim hakkınız yok diyor ve oyuna giremiyorum lütfen erişimimi açar mısınız
Üyeliği satın aldığınızda emin misiniz satın aldığınızda üyelik otomatik olarak veriliyor şu anda üyeliğiniz yok.

B

byfedo39

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$
Üyeliği satın aldığınızda emin misiniz satın aldığınızda üyelik otomatik olarak veriliyor şu anda üyeliğiniz yok.
Tüm her yeni çıkan ürünü satın aldım ve üstelik kredime bakarsanız en varlıklı 2. kişiyim ama sorun yaşıyorum lütfen erişimimi aktif eder misiniz ekran görüntüsü attım inceleyin (süresinin bitmesi asla) yazıyor !

Ekli dosyalar

• byfedo39 oyun erişimleri.png
    byfedo39 oyun erişimleri.png
    264.8 KB · Görüntüleme: 40
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Tüm her yeni çıkan ürünü satın aldım ve üstelik kredime bakarsanız en varlıklı 2. kişiyim ama sorun yaşıyorum lütfen erişimimi aktif eder misiniz ekran görüntüsü attım inceleyin (süresinin bitmesi asla) yazıyor !
Temmuz Türkçe İçerik Ayı Erişimi almamışsınız, bugdan dolayı alınmış olarak gösteriyor. Şu anda düzelttim, şu anda alabilirsiniz.

E

Efetarm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba bu oyun ücretsiz olucakmı yoksa hep paralımı olucak

S

Silinen üye 90993

Ben bu oyunu telefonuma indirmek istiyorum herhangi bir ücretli paketi alsam yeterli olur mu?

Üst Alt