MIST - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android MIST

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.3
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri6.jpg
GENEL BAKIŞ

Sis aniden etrafınızı sarıldığında, rahmetli dedenizin eski dağ kulübesinde kalıyordunuz. Sis yüzünden , tehlikeli gölgeli canavarlar ormanda pusuya yatıp size saldırır. Ama bir umut ışığı var. Kaçmayı başaran ve şimdi seninle yaşayan bir kız. Gerilim yüksek ve hayatta kalmak zor ama üstesinden gelmek zorundasın. Hayatta kalın, gizemi çözün ve bu umutsuz durumda tanıştığınız kızlarla bağlar kurun.İlginç fantezilerinizi gerçekleştirin.

Paylaşılan Tarih: 30.11.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: v.1.0.3
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.25 GB
Oyun Boyutu MAC: 3.07 GB
Oyun Boyutu APK: 752.0 MB
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Adventure, Combat, Monster, RPG, Turn based combat, Teasing, Oral Sex, Titfuck, Masturbation, Loli, Slight Horror, Vaginal Sex, Harem, Creampie, Exploration, Virgin, Sex toys, POV, Paranormal, Male Domination, Drugs, Monster Girl, Footjob, Mind Control, Milf, Anal Sex.
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra MIST oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - PIXELDRAIN

MAC

PIXELDRAIN

ANDROİD

MEGA - PIXELDRAIN

ESKİ ANDROİD CİHAZLAR İÇİN

MEGA - PIXELDRAIN

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri10.png AdultOyunCeviri7.jpg AdultOyunCeviri9-min.png AdultOyunCeviri8-min.png

Son düzenleme:
Y

ylmzilker

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çadırı bir türlü bulamıyorum oyun başı

RobertPattins𝚘n

RobertPattins𝚘n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Render bakımından olsun , atmosfer olsun olağanüstü. Kesinlikle bunu okuyorsanız deneyin , tadın.
Hikayesi de kötü değil sarıyor. Çizgi film gibi duruyor karakterler ama değil ne aşırı gerçekçi bir karakter dizaynı var ne de aşırı çizgi filme kaçar bir karakter dizaynı var. Bu oranın böyle olması tatlılık katmış. Ses efektleri de mevcut renderlarda. Eminim render bakımından sizi çok tatmin edecek. İyi oyunlar!

D

Dniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Çok underrated bir oyun ben şahsen çok sevdim. Özellikle hikayesi ve açık dünya olması çok iyi karakterler de çok tatlı. Biraz ürpertici bir atmosferi var ama sevdim.

Kulaksizz

Kulaksizz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosya boyutu 1 GB yazıyor indirirken 600 MG neden bu acaba

YgtYavuz

YgtYavuz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Üssü güçlendirme görevleri arasında Mia ile konuşma olayı var ama mia hiçbir yerde yok ne yapmam lazım acaba? Ve oyunda dayanıklılık yeteneğim buga giriyor artmamaya başladı nedense onunda bir çözümğ varsa sevinirm.

S

Serkaan12

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
mia yı bulamıyorum ve dayanıklık yükselmiyor

SkyCloud26

SkyCloud26

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar Türkçe çevirisi var mı oyunun. Bayadır çevirisini beklediğim bir oyun çünkü görünce heyecan yaptım. Yoksa çeviri yapılması planlanıyor mu?
Şimdiden teşekkürler

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyun çok iyi kurgulanmış ve hikaye bakımından her ayrıntısına kadar çok iyi işlenmiş diyebilirim. Mükemmel atmosfer ve içerikler bakımından hayatta kalma, fantastik, korku ve gerilim, ve ayrıca RPG öğeleri ile bezenmiştir. İçerik bakımından baya dolu ve zıt olmalarına rağmen bu konuda ise epey iyi iş çıkarmıştır. Oyunda takdir edeceğim çok ayrıntılar mevcuttur.🤩 :love:🥳
Bunlardan bahsetmek gerekirse eğer;:unsure:
-Oyunun rehberi her ''Visual Novel'' yapımcısına ders olması gereken ayrıntılı ve açıklayıcı bir kez bile kafa karıştırmayan örnek olması gereken nadir bir rehberdir. Bu rehberi görsünler de utansınlar bari; Öyle rehberler gördüm ki resmen manyak herif bilmece gibi rehber hazırlamış o derece yani, bu yapımcıya ''ON'' puan veriyorum.:giggle:(y)
-Oyun Rpg öğeleri ile bezenmiş görünüyor ancak hiç bir rpg öğeleri bu kadar basite indirgenmemiştir. Oyuncunun oyundan sıkılmasını engellemek için kolay ve normal seçenekler sunulmasına rağmen çok kolay şekilde karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Bunun nedeni ise karakterimiz hikaye ile aynı anda gelişiyor, siz hikayeyi ilerletirken aynı şekilde karakteriniz de gelişiyor. Çok iyi bir düşünce bravo..👏
Dipnot; Diğer oyunlarda sırf zaman kazanmak için karakteri geliştirmek gibi öğeleri koca harita da dolaştıran ve aptalca seviyelere zorlayan yapımcıların aklına tüküreyim.. Akıllı olduğunuzu sanıyorsunuz ama değilsiniz... Bu da size ders olsun..👏👏

-Oyun harem olmasına rağmen gerçekten bunu çok iyi kullanıyor. Bu tuhaflığı zerre hissetmiyorsunuz tek düşündüğünüz karakterler ve oyunun çok iyi ilerleyen hikayesi ve cidden oyunun hikayesi baya uzun öyle böyle saçma tekrarlarla veya seviye kasmak ile zorlamıyor, yani cidden çok uzun bir hikayesi var. Açık dünyayı ve mekanları hikaye ilerledikçe keşfediyorsunuz ve hem hayatta kalarak hem de oyunda olan güzel kadın karakterleri bu şekilde buluyorsunuz. Onlarla ilişkilerinizi güçlendirip bir aile olma durumunu sonuna kadar size hissettiriyor. Her karakterle olan hikaye ve arkadaşlık ilişkilerini çok iyi yaşıyorsunuz. Mükemmel olmuş..🤩🥳👏

-Oyun da olan sadece 4 kadın karakterimiz var. Bunlar ''Robin'',''Mia'',''Lily'' ve ''Noreia'' dır. Hepsini ayrı ayrı beğendim ve güzel komik ve mizahi ortam oluşturma da çok iyiler. Tabi ki her biri sırf iş olsun diye eklenmemiş ve her karakterin uzman olduğu bir alanı var. Bu uzmanlıkları hem karakterimizi de ve hem de görevler de ve ayrıca kaldığımız evi de geliştirmemiz de önemli yardımcılarımızdır. Çok iyi düşünülmüş bir ayrıntı olmasını da takdir ediyorum.👏👏👏👏
= ''Robin'' - Botanik ve tarım üretimin de uzman birisidir.
= ''Mia'' - Yapı ve inşa etme konusunda oldukça deneyimli birisidir.
= ''Lilly'' - AR-GE araştırma ve geliştirme konusunda deneyim sahibidir.
= ''Noreia'' - Daha çok telekinezi ile ana karaktere bağlı olan ve takımı hayatta tutan özel bir karakterdir.
-Açık dünyası ve 3D oyunlardan çıkmış gibi güzel tasarlanmış karakterleri,renderları ve çok iyi animasyonları ve ayrıca oyun da sinematik animasyon sahnelerle doldurulmuş olması da ayrı bir güzel olmuş, oyunda kötü karakter de ayrı bir hava katmış oyuna onun hakkında daha çok içerik göreceğiz gibi görünüyor.👏👏
Oyun çok iyi oynamanızı tavsiye ediyorum ve ayrıca kesinlikle ''Türkçe'' çevirisi gelmesi gereken oyunlardandır. Bu oyunu rahatlıkla aday gösteriyorum. Bu yapımcının başarısının devam etmesini ve daha nice oyunlarını da görmek isterim.Emeğinize sağlık.🤩🥳

SkyCloud26

SkyCloud26

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun Türkçe çevirisi bulunmuyor. İlerde olurmu bilinmez.
Şu hikayeye bi çeviri yakışır be reis. Adminlerle konuşalım; bi oylamaya sunulsun en azından.
Umut A.O.Ç'cunun ekmeğidir usta. Hep derdim " Ulan şu Nadianın çevirisini yapan biri çıkar mı acaba?" diye. Yaptınız. Bu yozlaşmış visual novel dünyasında ilk siz çıkardınız Türkçe rpgm yı.

Bunu da çıkarsa çıkarsa siz çıkartırsınız. Benim inancım tam.

S

Silinen üye 28892

Şu hikayeye bi çeviri yakışır be reis. Adminlerle konuşalım; bi oylamaya sunulsun en azından.
Umut A.O.Ç'cunun ekmeğidir usta. Hep derdim " Ulan şu Nadianın çevirisini yapan biri çıkar mı acaba?" diye. Yaptınız. Bu yozlaşmış visual novel dünyasında ilk siz çıkardınız Türkçe rpgm yı.

Bunu da çıkarsa çıkarsa siz çıkartırsınız. Benim inancım tam.
Bu nazik ve içten isteğinizi yönetime bildireceğim. Var olun, iyi geceler.

S

Serkaan12

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
hayır bende geçemedim takılıp kaldım orda

Juvan657

Juvan657

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discord'a katilip araştırdım, sordum. Mesaja dönüş yapan olmadı. Bilen varsa buradan paylaşabilir mi? Teşekkürler.

Üst Alt