MIST - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android MIST

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.3
nickibilemeshur

nickibilemeshur

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Odun görevini geçemeyen arkadaşlar mutfakta planlara tıkladığınızda miayi seçip ona odun toplattiriyorsunuz ve 5. gün topladıktan sonra otomatik olarak sizinle konuşmaya geliyor bu kadar basit ama ben de (bunda sonra spoiler) robinin yaralanmasına sonra ihtiyaç duyulan medikal ürünleri bir türlü toplayacağım sürekli hastaneye giderken son odaya girdiğimde gücüm bitiyor buna yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Y

YılmazSNS031

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun en son salda giderken bitti güncelleme geldi mi

G

Gizem0_0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha Robin i ara kısmını gecemedim,nasıl gecicez ya

babanevdemi

babanevdemi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gördüğüm en iyi oyunlardan biri 11 sürümüyle de nerdeyse tamamen tamamlanmış türkçe yaması yapılsa böbreğime kadar basarım neden diğer oyunlara göre daha az sevilmiş anlamadım.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
İnanılmaz derecede başarılı bir oyun olmuş, oyunu bitirdikten sonra o kadar çok üzüldüm ki keşke hafızam silinse de yeniden oynasam dedim, ki bu cümleyi kolay kolay asla kurmam :D Oyunun basit mantık hataları hariç neredeyse hiçbir kötü yanı yok. Hikayemizin çok güzel ve etkileyici olduğunu söylemem lazım, oyunun içerisinde birçok gizem var ve bunları adım adım çözüyorsunuz. Oyundaki gizem unsuru hikayede çok güzel işlenmiş ve ister istemez oyunun devamlılığını da bu gizem unsuru sağlıyor. Açıkçası oynadığım hayatta kalma temalı oyunlar arasında bu oyunu ilk 1'e kesinlikle koyarım. Hikayenin işlenişi, oyundaki mekanlar, ses efektleri, sahneler, her şey gerçekten çok güzeldi.

Oyun her ne kadar Renpy gözükse de görev sistemli bir oyun. Görevleri yaparak kendi sığınağınızı geliştiriyorsunuz ve bununla birlikte mekanınıza birkaç şey ekliyorsunuz. Günler ilerledikçe yeni karakterler kurtarıyorsunuz ya da tanışıyorsunuz. Oyunda birçok farklı mekan var, oyunun birçok sahnesi sizlere The Forest'i andırabilir, hikaye yönünden de benzerlikler var ama çok fazla değil. Belli sahnelerde çok fazla gerilmeniz ve korkmanız olası, oyun korku hissini sizlere müzikleri ve ambiyansı ile belli yerlerde yaşatıyor. Oyundaki mekanlar gerçekten çok güzel ve her yeni bir şey açtığınızda hikayedeki gizem daha da derinleşiyor. Görevleri yaparak mekanınızı geliştirmeniz, adım adım ilerlemeniz, zamanla yeni karakterlerle tanışmanız, oyunu sürekli oynama istediği uyandırıyor. Bir şeyleri inşa etmek ve adım adım gizem unsuru keşfetmek sizlere çok büyük bir keyif veriyor. Ayrıca oyunun sade bir rehberi olması gerçekten çok güzel, yapımcı oyundaki unsurları sizlere çok güzel bir şekilde açıklıyor.

Oyunumuzda birliktelik yaşayabileceğiniz 4 tane karakter var, oyunun görsel anlamda biraz farklı olduğunu söyleyebilirim, oyundaki karakterler biraz anime tarzı ama tam anlamıyla da anime tarzında değiller. Karakterlerin hepsini beğendiğimi söyleyebilirim ancak benim gibi fantastik hikayeleri seviyorsanız oyundaki bir karakter inanılmaz derecede hoşunuza gidecek. Oyundaki bütün karakterleri; kötü karakterleri ve bazı yaratıkları da başarılı buldum. En başarılı bulduğum kısım ise hareketli animasyon sahneleri oldu. Açıkçası NLT Games ve DrPincake'den sonra oyunumuzun yapımcısı 395games'in animasyonlarını ilk 3'üme koyarım. Oyundaki animasyonlar o kadar güzeldi ki hepsi adeta bir film sahnesini andırıyordu. Oyunun başlarını ve ortalarını sabırlı oynarsanız göreceğiniz hareketli animasyonlar sizleri fazlasıyla tatmin edecek. Yapımcımızın ikinci oyunu olduğunu düşünürsek animasyon konusunda ortaya ultra başarılı bir iş koymuş. Açıkçası belli sahneleri geçmeden çok fazla izlediğim oldu :D

Oyunda aynı zamanda belli sahneler için de animasyonlu sahneler var, mesela bir yeri keşif ederken ya da bir yeri araştırırken araya animasyonlu sahneler girebiliyor, özellikle bir sahneyi oynarken metinleri okumazsanız jumpscare sahnesine yakalanıp altınıza sıçmanız muhtemel ancak yapımcı o kadar merhametli ki bu sahne geldiğinde sizleri - keşke uyarmasa- uyarıyor :D

Oyun harem tarzında olduğu için seçtiğiniz seçeneklerin inanılmaz derecede bir önemi olmuyor, hatta neredeyse çoğu seçiminizin hiçbir önemi yok. Oyun sizlere bir hikaye sunuyor ve siz de arkanıza yaslanıp bu güzel hikayenin tadını çıkarıyorsunuz. Açıkçası hikaye bu kadar güzel olmasaydı seçimlerin bir etkisinin olmamasını ciddi anlamda eleştirirdim.

Oyunda dikkat edeceğiniz önemli unsurlardan biri - belli sahneleri kaçırmamak adına- kızları sürekli olarak kontrol etmek ve onlarla gece sohbetleri yapmak. Bu gece sohbetlerini oturma odanızda ya da evin çatısında yapmanız gerekli. Aynı zamanda belli görevleri başlatmak için mutfağı çok kullanacaksınız, bazen buradan bir karaktere kaynak toplama yetkisi vereceksiniz, kaynak toplama yetkisi vermeyi asla unutmayın ve bir şeyleri bitirseniz bile bu emri tekrar tekrar vermeyi unutmayın, çünkü oyunda sürekli bir şeyler inşa etmeniz gerekiyor. Bu dediklerim sizlere biraz zaman kazandırabilir.

Evet, inanılmaz derecede güzel bir oyun oynadım. Oyundaki karakterler gerçekten çok güzeldi ve hepsi ile ayrı bir bağ kurmak aynı zamanda hepsinin ayrı bir kişiliğin ve hikayesinin de olması gerçekten çok güzeldi. Özellikle oyununun beni benden alan hareketli animasyon sahneleri, sahnelerin gerçekçi efekt sesleri, oyundaki müzikler, mekanlar, oyunun iyi ve kötü karakterleri ve bir şeyleri en baştan inşa etme ve yönetme hissi bende inanılmaz bir etki bıraktı. Yani nasıl desem, oyunu oynarken her saniyesinden keyif aldım ve kesinlikle, gönül rahatlığıyla bu oyunu herkese tavsiye edebilirim. Oyunumuz global forumlarda 5 üzerinden 4.5. yıldız alabilmiş bir oyun, bu kadar iyi bir oyun olmasına şaşmamak lazım. Oyun dil konusunda da çok zorlayıcı değil, hikayedeki belli şeyleri anlamanız çoğu şeyi çözmenize yetiyor. Oyun keşke bitmeseydi, bu tarz iyi oyunları oynadıktan sonra hep bir boşluğa düşüyorum :) ''Mıst'' bu boşluk hissini bana yaşatabilen nadir oyunlardan birisi oldu...

Çok acil bir şekilde Türkçe yaması gelmeli, Türkçe yamayı aşırı derecede hak ediyor...

Son düzenleme:
gebertirix

gebertirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapay zekada olsa çeviri hak eden oyun

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Cennete gitmek isteyen bu oyuna Türkçe bir rehber hazırlayabilir mi ? Veya var mı ? PDF tarzı filan. İng de olur.

Saygılarım ile...

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mia karekteri başka hangi oyunlarda var ? Bilen yazabilir mi ? Tşk...

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
Oyun harbiden çok sağlam. Ön yargılıydım başlarken grafikler felan çok çocuksu duruyordu, belki hikayesi sağlamdır diye oynayayım dedim; iyi ki de oynamışım, favori oyunlarımdan biri oldu kendileri. Mini oyundur, 1-2 saate biter diye başladıydım; baya sağlam kurgulu, senaryolu bir oyunmuş meğer. Oynadıkça oynayasın geliyor, sürükleniyorsun. Son çıkan sürümünün 20 küsur saat gameplayi var, normal hızda oynarsanız. Güzel, keyifli zaman geçirirsiniz.
-
Robin, Mia, Lily, Noreia adında birbirinden tatlı 4 hatun karakterimiz var...

Robin: İlk sevdiceğimiz, ilk göz ağrımız, yaralı ceylan, tatlış vegan.
Sarışın sevenler +1

Mia: İlk görüşte aşk bu olsa gerek. Bodur, yaramaz, cefakar, yapışkan, cevval, becerikli kız.
Çocuksu sevenler +1

Lily: Mahalleden eski arkadaş, şimdilerde hoşça vakit geçiriyoruz. Zeki, ılımlı, çalışkan, utangaç bilim hanımefendisi.
Esmer sevenler veyahut sapyoseksüeller +1

Noreia: Tanrıça, seks makinesi, şehvet abidesi, ışıldayan kraliçe.
Yüksek fantezili, hayal gücü geniş kişiler; doğaüstü sevenler +1

Karakterler birbirinden renkli ama en can alıcı karakter tabi ki oyunun villain'i Leimer..
Neyse çok spoiler olmasın.
Bu oyun; oynarken hiçbir şey hissedilmeyen, boktan hikayeli oyunlardan daha az ilgi görüyor ne yazık ki. Kanımca piyasadaki en underrated 2-3 oyundan biridir. Böyle taş gibi oyunların daha fazla bilinmesi, oynanması lazım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
umutsuzvaka3344

umutsuzvaka3344

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Whetstone nerede bulan varmi Bayadır arıyorum bulamadım kafayı yiyeceğim.

A

aynur.sucuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Noreia'yı kurtarmaya gittiğimde herhangi bir seçenek çıkmıyor, oyun orada takılıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-05-07-02-01-08-675_com.estrada777.mist.jpg
    Screenshot_2023-05-07-02-01-08-675_com.estrada777.mist.jpg
    787.4 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2023-05-07-02-01-19-449_com.estrada777.mist.jpg
    Screenshot_2023-05-07-02-01-19-449_com.estrada777.mist.jpg
    589.1 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt