Milfy Day Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Milfy Day Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
C

Cankrv

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun başındaki 18 yaş sorusunda evete basınca atıyor

M

man982

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evden çıkamıyoruz ki. Hep aynı geyik. Harita da açılmıyor. Nerede bir hata yapıyorum acaba? Evin içinde sohbet muhabbet, başka bir cacık yok. Garajdaki arabaya, motosiklete falan binebiliyor muyuz?

Son düzenleme:
B

Bakay601

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok başarılı. Yeni sürümü dört gözle bekliyorum. Çeviri çok iyi elinize sağlık. Benzer oyun tavsiyesi verecek varmıdır?

LyCoDeS

LyCoDeS

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
güncellememi geldi buna ? sürüm hala 0.5.4 yazıo ama ?

LyCoDeS

LyCoDeS

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun güzele benziyor ama hep ayni sahneyi tekrarliyor döngüye gordi napicam
kayıt dosya indirdinmi eğer indirdiysen oyun döngüye giriyor oyunun icinde bahsetmis bundan bende de döngü ye girdi bunu buldum en bastan kendin yapman gerekiyor resmde göre bilirsin

Ekli dosyalar

• kayıt dosyası.png
    kayıt dosyası.png
    333.2 KB · Görüntüleme: 26
M

Memoo17

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
3$
Mobilde açılmadı erişim lere izin verdim oyuna giriş yaptım başla butonuna basınca oyundan atıyor

Üst Alt