Milfy Day Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Milfy Day Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
B

blade000

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
normal çeviri ile özel çeviri arasındaki fark nedir acaba

L

loneyyo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diğer çoğu türkçe oyunlar gibi bu oyununda yeni sürümü siteye eklenecektir ama ne zaman geleceğini bilemeyiz.
DC sunucunuza girdim fakat orada kategori olarak yok sadece orada sorular sorarak sohbet cevap şeklinde öğrenebilirim, pek DC kullanan birisi değilim, eğer isterseniz buradan öneri yapabilirsiniz teşekkürler

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
DC sunucunuza girdim fakat orada kategori olarak yok sadece orada sorular sorarak sohbet cevap şeklinde öğrenebilirim, pek DC kullanan birisi değilim, eğer isterseniz buradan öneri yapabilirsiniz teşekkürler
Oyun kanalının sabitlenenlerine bakın orada var isterseniz sorabilirsiniz birine yardımcı olacaktırlar.

L

loneyyo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kanalının sabitlenenlerine bakın orada var isterseniz sorabilirsiniz birine yardımcı olacaktırlar.
Evet gördüm biliyorum teşekkür ederim, Female Protagonist olarak geçiyor, umarım bulabilirim teşekkürler, aramaya böyle yazınca bazı sonuçlar çıkıyor ama her zaman değil, bazen yorumlarda geçen bu kelime olursa o zaman Male Protagonist oyunlar da arama sonucunda çıkıyor, ama sabitlenmiş konulara soracağım teşekkürler.

ibrahim

ibrahim

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
eylül etkinliği ve betadan çıkan oyunlarda bu hatayı alıyorum hiç birini açamadım

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-09-17 173118.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-17 173118.png
    37.8 KB · Görüntüleme: 17
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
ibrahim Oyunları sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırarak dene.

L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şöyle bir hata alıyorum

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25.3 KB · Görüntüleme: 14
L

lannisterboy