Milfy Day Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Milfy Day Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
ibrahim

ibrahim

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunda görevler ingilizce nasıl olucak

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
ibrahim Gördüm ssleri bilerek sildim mesajları düzeltilecek en kısa süre içinde.

S

sqndal

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Son düzenleme:
L

lannisterboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunda da sorunum çözülmedi antivirüs programlarin hepsi kapali biri yardim edecek mi artik

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Hatalar giderildi ve linkler güncellendi.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
bu oyunda da sorunum çözülmedi antivirüs programlarin hepsi kapali biri yardim edecek mi artik
O hatanın bizle alakası yok, bu oyun ile ilgili indirdiğin tüm dosyaları aynı klasör içine koy ve adlarını Türkçe karakter olmadan değiştir sonra tekrar başlat.

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunun gibi çizimleri olan oyun önerebilirmisiniz ?

U

ubbex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm geldiğinde tekrar mı indirmemiz lazım yoksa launch üstüne mi pack atılıyor

H

hepunutuyom31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun en başında yaşınız 18den büyük mü sorusunu cevaplıyorum sonra oyun çöküyor çözümü nedir (Android)

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun hikayesi güzel. bol sahneli, harem oluşturmaya doğru ilerliyor. yalnız bu son güncellemede 1-2 tane seçim eklemiş ve bazı sahneler konuşmalar değişmiş bazısı çıkarılmış. sahnelere biraz daha hareket katılmış. Ama hikaye ilerleyişi ve fazladan sahne pek eklenmemiş. son güncelleme yarım saat bir saat kadar bir oynanış sunuyor. çok fazla yeni şey beklemeyin. oyunu şu ana kadar oynamayanlara tavsiye ederim. emeği geçen herkese teşekkürler

Üst Alt