Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk önce şöyle söyliyeyim bu benim 2.adult oyunumda ve müthişti cidden emeğinize sağlık renderler atmosfer mükemmel ötesi oyundaki karakterler aşık oldum çoğunu resmen sadece +18 olaylar değilr romantizimde gördüm ve hatta duygulandım çeviriye gelicek olursak oyunu 1 sene önce oynadım gayet iyiydi Çevirenleri tekrardan tebrik ediyorum ve Temmuz ayındada yeni sürüm çıkacağını duydum bir de özel çeviri olacakmış tadından yenmez harika şeyler yapıyorsunuz AOC .Tabiki bi oyunda bir çok kişinin istediği ekstra şeyler illaki olur mesala keşke stats olayları gelseydi ne bileyim oyun oynama statı pc oyunlarımızı oda arkadaşımızla daha iyi rekabet edilebilrid bu vardı ama üstünde çok uğraşılmamıştı mesala okuldaki yüzme havuzu gelcek güncellemde kullanılcağı söylenmişti ayrıca spor salonu fln eklenseydi karakterimiz yüzme ve güç statlarını kastıkça biraz daha yapılanıp kaslansaydı, ders e başlaya tıkaldığımızdda zekamız artsaydı bu tarz şeyler eklenseydi oyun cidden daha da güzel olurdu ama her zaman istediğimiz olamz bu oyunun türkçesini buluyosak bile tertemiz çeviri ile buna bile çok şükür.Karakterle gelicek olacaksa ev içindeki 3 kız da çok güzeldi ama bn en çok ismini unuttum[Zümrüt yeşili gözlü kız Sarah tı sanırım .d) onu beğenmiştim çünkü bizi çok seviyodu kıskanıyodu ve bağlanmıştı cidden çok tatlıydı diğer kızlar ise çok iyi modellenerek yapılmış ve sonuna kadar oynama hakkını veriyor yeni sürümde final vericek sanırım ve hikaye tamamlandığında oyun sonundaki 2 seçenek de açılcak bu daha değişik bir hava katıcağına eminim oyuna.Oyun hikayesi güzeldi fakat kısaydı gene çok beğendim beğenmedim değil ama ondan sonra salıyo bizi ve öğretmenle olan başlıca ilişkimizi temize çıkarmaya çalışıyoruz ama en çok gözüme batan şey is bizim MC tm mavi gözlü fln da saçı berbattı ve çok da yakışıklı olduğu söylenemz biraz daha günümüz kızlarının sevebileceği şekilde tasarlansa daha inandırıcı olabilirdi lakin günümüzde kızlar dışgörünüşe baktıkları için biraz daha uğraşbilirlerdi.Genel olarak bu oyunu puanım 10 üzerinden 7 çeviriye puanım 10 üzerinden 9 o da kimseye 10 vermiyceğimden :D
tekrardan ellerinize sağlık AOÇ sizin gibi bir siteyi iyi ki tanımışım
TEŞEKKÜRLER :)

46emo4646

46emo4646

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ne zaman güncelleme gelecek bu oyuna acaba :D

yusufcetiner_

yusufcetiner_

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim için dünyanın en iyi oyunu. Tavsiye ederim

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunu sarmadı diye işaretlemişim, o derece yani

lukeharlan

lukeharlan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun eleştirmenler tarafından sağ el oyunu olarak nitelendiriliyor ve konusunun sığ olmasından yakınılıyor. Buz dağının görünen yüzü bizlere ; karakterin psikolojik ve cinsel evriminin günlük hayatta başımıza gelemeyecek kadar olağandışı gerçekleştiğini gösteriyor. Fakat daha derine indiğimiz zaman bunun yüzeysel kurmaca bir fantazyadan farklı olarak günümüzdeki bireylerin ne kadar maddi işlere yöneldiği ve manevi açıdan zayıflıklarından dolayı kolayca pis işlere yönelebilecek kadar sapkın bir zihniyete sahip olduğunu bizlere alaycı bir dille gösteriyor. Bu açıdan baktığımızda herkesin kolayca dile getiremeyeceği bir konuyu üstüne üstlük böyle cinsel imgelerle gözler önüne serebilmek zor bir iş olsa gerek.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bir oyundan beklentimiz ne olabilir?.
Çok iyi bir hikaye mi?, ya da Kaliteli render ve animasyonları mı?. İşte bu oyun bizlere bunu vaad ediyor.Saflığının kurbanı olan bir gencin okulunda alay konusu olması, onu piskolojik olarakta etkileyip kendisini farklı düşüncelerde bulması ve ardından güzel bir rehber öğretmeni olan ''Judy'' terapisinde bulmamız hikayenin oluşmasında büyük bir rol oynadığını görüyoruz. ''Judy'' baş karakteri yönlendirmesiyle, daha çok kendisinin yapmasını arzu ettiği şeyleri bu saf karaktere yaptırdığını görüyoruz.Akabinde gelişen olayların farkı şeylerinde oluşmasına sebebiyet veriyoruz.Bu ya romantik bir ilişki ya da bir intikam hırsı ile dolmuş bir öfkenin verdiği haz da diyebiliriz.Elbette ki bu olayların zincirinde diğer karakterlerinde hikayelerine tanıklık etmiş oluyoruz.

Oyunda romantik ilişkileri ve duygusal sahneleri de beğendim, her zaman favorim olmuştur. ''Caroline'',''Judy'',''Linda'' ve ''Celia'' beğendiğim karakterler oldu.Güzel kadın karakteleri, animasyonları ve iyi yazılmış bir hikayesi ile sizi oynamaya teşvik eden iyi bir oyundur.Devamını merakla bekliyorum.Çevirmenleri tebrik ediyor ve Emeğinize sağlık diyorum.;):)(y)(y)

A

Abcde1234

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun çok güzel çeviri zaten mükemmel. Merakla bekliyoruz.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Yaratıcı mesajları okumaya geldim.

Ekli dosyalar

• 20210630_110751.gif
    20210630_110751.gif
    2.4 MB · Görüntüleme: 3
ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Zenginim, mutluyum. Sadece yorumları okumaya geldim. Herkese bol şans :D

Akıncı

Akıncı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu 2 . bitirişim
serbest doloşım karekter güzelıkleri olması ve benim icin en iyi oyun olması

E

Edirneli22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım en güzel oyunlardan biri gerek görüntü kalitesi ile gerek konusu ile çok güzel bir oyun

K

killuaaa17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Grafik: 7/10
Animasyon: 7/10
Hikaye: 8/10
Açık dünya oyunlarında en önde gelen oyunlardan ve en sevdiğim oyunlardan biri çoklu seçim ve çok fazla karakter olması ayrı güzel animasyonları yeter de artar her kullanıcının oynaması gereken bir oyun 2 defa oynadım yılbaşı özel bölümü de ayrı güzel tek sıkıntı güncellemeler çok geç geliyor unutulan bir oyun gibi umarım en geç sürede yeni güncellemeler gelir.

N

Nexsus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir Oyun Düşünün Hem Sex Hem Hikaye Hem Açık Dünya , Hikayeyi Çoğu Kişi Begenmesede Bir Zamanlarin Efsane Oyunudur Kendisi. Hem Karakter Tasarımları Olsun Hem Hikaye Kesinlikle Güzel Bir Oyun.

L

laaaanoyna

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Evet oyun sarıyor ama burada görüyorum ki bazıları ödülü almak için oyunu göklere çıkarmış hikayesi güzel falan filan diye. Bir örnek veriyim Breaking Bad dizisini çoğu kişi bilir dizi sonradan açılır ama hikayesi çok sağlamdır. Elite i de çoğu kişi bilir biraz kafayı yorsa bu sitedeki herkes yazabilir o dizinin hikayesini. İşte bu dizinin hikayesi asla Breaking Bad değil Elite'dir. Tabii ki bir adult oyunun hikayesinin Breaking Bad kadar olmasını beklemiyorum yanlış anlaşılmasın ama burada ödülü kazanmak için bazıları yazmış yok hikayesi psikolojikmiş falan filan ya çocuk mu kandırıyorsunuz siz , bu oyunun hikayesi ilkokulda öğretmenimiz hikaye yazdırırdı o yazdığımız hikayelerin konusu kadar işte. Ama görselleri, sahneleri ve açık dünya olması bakımından en iyi oyunlardandır ve oynanması gereken bir oyundur. Hikayesi çok iyi psikolojik falan diyenlere saygı duyuyorum ama anlayamıyorum gerçekten. Bize burada verilen görev oyunu övmemiz değil, değerlendirmemizdir. Değerlendirmem bu kadar herkese bol şans diliyorum.

mentality

mentality

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Renderları güzel,karakterleri herkese hitap edebilecek cinsten.Bizi rezil eden öğretmenden intikam almamız hoşuma gitti .Açık dünyası parçalanmış bir şekilde size şunu şunu yapın demiyor karakterlerin hikayeleri için bazı şeyleri kendiniz bulmanız gerekiyor.Beğenmediğim şey karakterimizin çok cılız gözükmesi daha kalıplı olabilirmiş zaten ezilmesinin sebebi de bu olabilir.Bir başka beğenmediğim şey ise çoğu adult oyunda olduğu gibi karakterlerin çok azgın olması azıcık normal hikaye görelim diyoruz sonra caroline gelip azdın mı gel sürt benimkine diyor acayip bir açıklama oldu ama umarım kendimi anlatabilmişimdir.

18thstreet

18thstreet

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Adult oyunların var olduğunu bu oyunla öğrenip ilk bu oyunu oynamıştım, Oyunun renderı ve karakterleri oldukça güzel. Açık dünya olması bir artı olarak değerlendirilebilir. Fakat oyunun belirli bir hikayesi yok, S.x üzerine kurulmuş bir oyun. Hikayeye önem verenlerin ilgisini çekeceğini düşünmediğim bir oyun. Ortalama bi oyun diyebiliriz fazla abartmaya gerek yok.

zgaf

zgaf

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Bu oyun gerek hikayesi olsun gerek içinde gerçekleştirdiğiniz fantaziler olsun harika bir oyun sandbox tarzında olduğu için hem sıkılmazsınız hemde çok eğlenceli puanım 10/9 kesinlikle oynayın

Üst Alt