Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
X

xgaf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun baya iyi hem güzel görevleri var hemde karakterleri hileli veya hilesiz çok zevk alıcağnız türde bir oyun

Y

Yılmaz Bey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İçindeki karakterler mütiş ve sürükleyici bir hikayesi var karakter için önemli seçimleri yapamadığın bir sandbox oyunu değil herşey senin elinde. Görevler sürükleyici birçok fantaziye hitap ediyor. karakterler aşırı güzel oyunda hile seçenekleri var ve rehber ayrıntılı dönüp dönüp oynamak isteyeceğniz bir oyun. ve unutmadan çevirmenler harika bir çeviri hazırlamış elinize sağlık adult oyun çeviri :)

H

Honar60

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu oyunun güncellemesini 1 yıldır bekliyorum çok güzel oyun

A

AltanDurgun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Indiremiyorum bir türlü saçma saçma sitelere yönlendiriyor a

Emre..

Emre..

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İçindeki hikayeyi her ne kadar etkili bulmasamda iyi karakterlere ve güzel animasyonlara sahip bir oyun ve bu hikaye açığını biraz olsun kapatıyor normalde sandbox sevmesemde içindeki rehberi sayesinde rahatlıkla oynayabiliyorum ve hile menüsü sayesinde yorucu görevleri atlayıp hikayeye odaklanabiliyoruz ama dediğim gibi benim için hikaye her zaman en önde olduğu için diğerleri kadar sevmiyorum bu oyunu ve 2 sene güncelleme almamasına rağmen bu kadar beklemesini anlayamıyorum genel olarak 7/10 diyebilirim bu oyun için

U

ufkundan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun tek kötü yanı kısa sürmesi her güncellemeyi dört gözle bekletiyor hikaye işlemesi çok iyi animasyonları güzel kendini oynatan güzel bir oyun Çeviri için AOÇ ailesine teşekkürler başarılarının devamını diğer oyunlarda da aynı kalitede görmek isteriz 👍🏻👍🏻

I

ilqer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
top 5 yine en iyi oyunlardan birisi hatta en iyisi hikayesi karakterleri ve Çevirisi uğraşan ve uğraştıranların eline sağlık

K

Kralk61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun ne zaman güncellendi son sürümü mü bu 2 kere falan oynadım çoğu karaktrere yeni güncellemede de gelecek yazıyordu ?

O

oquzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yapımcı milletle dalga geçiyor resmen hani 14 temmuz da gelecekti

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben istmek yeni güncelleme + özel çeviri ama