Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Kanserojen oyunun yeni bölümünü beklemekten ciğeriniz soluyor. Lanet olası, geçen her bir vakit ölmeden oynayabilecek miyim? Dedirtiyor. 😤 :cautious:

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Lanet olasıca keşke terk edilseydi en azından beklemeye değmezdi. 😄

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Güzel bir oyunun terk edilmediği halde yıllardır çıkmaması da hiç hoş değil. 😄

tutatool

tutatool

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Caroline görevinde rehbere bakıyorum geceleri kısa mesajını oku ve odasına git diyor bu görev nasıl geçiliyor bilen var mı? kısa mesajda sarhoş fotosu göndermiş okudum ama odaya girmedim akış bozuldu galiba

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Caroline görevinde rehbere bakıyorum geceleri kısa mesajını oku ve odasına git diyor bu görev nasıl geçiliyor bilen var mı? kısa mesajda sarhoş fotosu göndermiş okudum ama odaya girmedim akış bozuldu galiba
Tüm yerlerde tüm saatlerde arayınız büyük ihtimalle görev atlandı.

B

Bridalacc11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konu dışı ama bu Tarz açık dünya öneriniz var mı beyler

G

gobrasoft

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle oyun paylaşımı için çok teşekkür ederim. Caroline 31. görevde (Zaten numaradan belliydi bir hata olacağı :)) . Gece bahçede herhangi bir dyaloğu seçmemi istiyor. Fakat sanırım oyunda bir hata oldu ve bahçede kimse olmuyor. Caroline de odada yatıyor zaten. Daha öncesinde oyunun kodlarını bozmak ile ilgili bir hata vermişti yine caroline de fakat ileri dediğimde düzelmişti. Ancak bu görevi geçemiyorum. Bir fikri olan veya düzeltmenin yolunu bilen varmıdır. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Ben ve sen ölmeden önce çıksın da başka bir şey istemiyorum. 😄

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Öncelikle oyun paylaşımı için çok teşekkür ederim. Caroline 31. görevde (Zaten numaradan belliydi bir hata olacağı :)) . Gece bahçede herhangi bir dyaloğu seçmemi istiyor. Fakat sanırım oyunda bir hata oldu ve bahçede kimse olmuyor. Caroline de odada yatıyor zaten. Daha öncesinde oyunun kodlarını bozmak ile ilgili bir hata vermişti yine caroline de fakat ileri dediğimde düzelmişti. Ancak bu görevi geçemiyorum. Bir fikri olan veya düzeltmenin yolunu bilen varmıdır. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Gece olmadan önce Caroline ile sohbet etmeyi deneyin (onun odasında veya TV odasında vs.) ve ertesi gün tekrar buraya gelin. İşe yaramazsa hafta sonunu geçip konuşmayı deneyin.

P

PARZIVAL65

Kredi
0$
Son sürümden bu yana eklenen herhangi bir özellik var mı hikaye olarak demiyorum hamilelik, hile modu vs gibi tekrar oynamak istiyorumda

Üst Alt