Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Türkçe konunun altında hem normal çeviri hem de özel çeviri bağlantıları bulunmakta, özel çeviriyi oynayabilmek için ya önceden satışa çıkmış olan erişim paketini ya da Destekçi VIP paketini alman gerekiyor. Normal çeviriyi ise ücretsiz oynayabilirsin.
Destek için kredi alacaktım o da kapanmış sağlık olsun.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
emrevitus
Yeni ödeme sistemi kısa zamanda sitemize entegre edilecek ancak dediğim gibi 'Özel Çeviri' başlığı altındaki bağlantılardan oyunu indirip oynayabilmen için satışa çıktığı dönem özel çeviri erişimini almış olman gerekirdi. Final sürümünü ücretsiz şekilde oynamak istiyorsan normal çeviriyi indirebilirsin.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
emrevitus
Yeni ödeme sistemi kısa zamanda sitemize entegre edilecek ancak dediğim gibi 'Özel Çeviri' başlığı altındaki bağlantılardan oyunu indirip oynayabilmen için satışa çıktığı dönem özel çeviri erişimini almış olman gerekirdi. Final sürümünü ücretsiz şekilde oynamak istiyorsan normal çeviriyi indirebilirsin.
Normal sürüm ingilizce değil mi? Zaten olan oldu 5gb çöpe gitmesin satın alım yaparak engeli aşmayı düşünüyorum bakalım.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Normal sürüm ingilizce değil mi? Zaten olan oldu 5gb çöpe gitmesin satın alım yaparak engeli aşmayı düşünüyorum bakalım.
Hayır tabii ki, Türkçe konusu bu, normal çeviri de Türkçe yani. İlla özel çeviriyi oynayacağım diyorsan ona bir şey söyleyemem, yeni ödeme sistemini beklemen veya 'Discord' üzerinden yöneticimizle iletişime geçip kredi alman gerek.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Nasıl indirebilirim yardımcı olun yeniyim
Sorunun cevabına aşağıya bıraktığım konudan ulaşabilirsin.

V

Vesemir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
galeri sahnelerini nasıl açıyoruz hilesi var mı

olgun22

olgun22

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Özel çeviriye final sürümü ne zaman gelir ya da gelecek mi

K

KorsanlarKralı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aoc dosyasını nasıl açacağım? oyunu açamıyorum

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Hayır tabii ki, Türkçe konusu bu, normal çeviri de Türkçe yani. İlla özel çeviriyi oynayacağım diyorsan ona bir şey söyleyemem, yeni ödeme sistemini beklemen veya 'Discord' üzerinden yöneticimizle iletişime geçip kredi alman gerek.
Tamam teşekkür ederim ama oyundan vazgeçtim zaten. Bildiğim oyunlarla devam edeceğim.

B

batuhanks38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1722622084949.pngböyle bir hata alıyorum yardım eder misiniz

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 16155böyle bir hata alıyorum yardım eder misiniz
Oyunun uygulamasını ve dosyasını ZIP'ten aynı klasöre çıkartıp uygulamayı çalıştırın. Hala aynı hatayı veriyorsa muhtemelen Cloud üzerinden indirirken dosyanın adı değişmiştir, '.aoc' uzantılı dosyanın adı hatada yazan dosya adıyla bire bir aynı olmalı.

7MEK47

7MEK47

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Okuldaki bilgisayarın şifresi ossa36 olarak gözüküyor yazıyorum kabul etmiyor. Nasıl hallediyorduk bunu. Bir senedir oynamıyordum unuttum 😅

Üst Alt