Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
gebertirix

gebertirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son 2022 de oynadım güncelleme aldı mı?

HanDreafuLL

HanDreafuLL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun en son 03.11.2023 tarihinde v1.0e Steam sürümünün paylaşıldığını gördüm ancak Türkçe çevirisi uzun süredir bir sürüm geride kalmış. 1.0e sürümüne getirilmemesinin sebebi nedir? Bilgisi olan var mı?

Oyunda çok büyük bir değişiklik yapmıyor olsa bile çok fazla sevilen bir oyun olduğu için çevirilerinin neden güncel sürüme getirilmediğini merak ediyorum.

Z

zebura01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çeviriyi indiridm ama nasıl kullancağım bilmiyorum yardım edin

E

exel71

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle bir uyarı ile karşılaşıyorum indir ve oynaya basınca biraz bekledikten sonra oyun açılıyor ama indirme falan yapılmıyor bu nedir? ek indirmeyi nasıl yapabilirim?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    1 MB · Görüntüleme: 46
B

Baran0147

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu acarken bu hatayi aliyorum diger sürüm aciliyor final acilmiyor vürüs programi kapali yönetici olarakta denedim yine acilmadi her hangi bir ayari varmi

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-08-24 005021.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-24 005021.png
    9.7 KB · Görüntüleme: 16
Vickeblanca

Vickeblanca

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eskiden hile menüsü vardi simdi bulamadim kaldırıldı mi?

Üst Alt