Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
S

Strazel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aoc dosyasını neye ve nasıl çevirmem lazım açmak için

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Strazel aoc dosyasını açamazsın oyunu çalıştırmak için .exe dosyasına ihtiyacın var eksik indirmiş olabilirsin

A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tüm hepsini 5/5 yapabiliyoz mu şuan güncelleme caroline evlilik ve hamile rotası falan çıktı mi geçen güncelleme geldiginde hicbir farklilik yoktu da

R1mer

R1mer

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
save dosyasını atıyorum ama oyunda gözükmüyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Tüm hepsini 5/5 yapabiliyoz mu şuan güncelleme caroline evlilik ve hamile rotası falan çıktı mi geçen güncelleme geldiginde hicbir farklilik yoktu da
Yapamıyorsun, açık dünyadaki hikaye yollarını sonuna kadar oynayabiliyorsun ancak oyunu bitiren sonlar henüz eklenmedi.

Afacandeniz

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Telefondan oynuyorum oyunu, bu havuz temizleme görevi nasıl yapılıyor

E

emefay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mil.PNG
Byle bir hata alıyorum ne yapmalıyım yeni indirdim her sefeferinde oyuna girerken sağ alttaki tuşa basıp indirmesini bekliyorum

Y

Ysoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılmıyor adut oyun ekraı geliyor ilerisi yok telefondan oynuyom bu arada

S

synerx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkdaslar magazada kı anahtar nerede acaba bır turlu bulamadım

U

Uslanmaz97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna erisiminiz bulunmamaktadir diye uyari aliyorum. Hani ucretsiz olmustu ?

J

jaguu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
telefon numaraları nasıl bulunuyor? en çok zaman geçirdikleri yerlerde diyor ama bulamadım

S

synerx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hangi karakterin, kaçıncı adım görevi olduğunu söylersen yardımcı olabilirim, birden fazla mağaza ve birden fazla anahtar görevi var. :)
selam mesajını gec gordugum kusura bakma , carolıne ın odasına gırerken kılıtlı oldugunu soyleyıp yedek anahtarını onun magazasında gordugunu soyluyor ama bulamadım

J

jaguu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selam mesajını gec gordugum kusura bakma , carolıne ın odasına gırerken kılıtlı oldugunu soyleyıp yedek anahtarını onun magazasında gordugunu soyluyor ama bulamadım
öğlen mağazanın arka odasına gidip camı aç, gece olunca mağazaya gidiyorsun o zaman anahtar çıkıyor diye hatırlıyorum

A

alitility

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uzun süredir bu oyunlar için bu siteyi kullanırım, söylemek istediğim şey çevirisi güzel oyunu neden bozdunuz? Eğer sebebi gerçekten bu vip olayları ise gerçekten yakışmamış, çevrilmemiş bir sürü kısım vs var, yarısına kadar tahammül edip sildim.

zectydemon

zectydemon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar oyunu indiriken çok yavaş indiriyor nasıl çözebilirim bu sorunu

Üst Alt