Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bide ben oyunu androide indiremiyorum uygalama yüklenemedi hatası veriyo çözümü nedir ?

F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
boş alan var zaten virüs olarak mı algılıyo acaba telefon ?

P

pojidij937

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ah kalbim...Beklediğim oyun teşekkür ederiz emeği geçenlere

J

jefers

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
olum magazadan 2 dolara satın aldım ama oyuna girdigimde linkler cıkmıyo neden

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Final sürümü nasıl dolu bir içerik var mı yoksa bitirmiş olmak için çıkartılmış bir para tuzağı güncellemesi mi? İçerik hakkında neler biliyoruz?

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Final sürümü nasıl dolu bir içerik var mı yoksa bitirmiş olmak için çıkartılmış bir para tuzağı güncellemesi mi? İçerik hakkında neler biliyoruz?
İçeriklere çok göz atmadık ama 20 bin yeni cümle çevirisi var. Yani bu da satır sayısı özelinde 2 sürüm Being a DIK güncellemesi yapıyor.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
BETA 1.0. İÇERİKLERİ,

Oyunun daha tam sürüm çıkmadı ancak beta olarak oyunun tam bir rezalet olduğunu söylemem gerekli. ICSTOR oyuna birçok yeni içerik eklemiş ancak yan karakterlerin hepsini resmen harcamış. Beta 1.0 olarak oyuna son bile yapılmamış, insanlar oyunu bu kadar beklerken üstüne final sürümü daha betadan çıkacak, yapımcı bir de oyuna DLC eklenebileceğini söylemiş.

Oyunu baştan sona tekrar oynadım ancak kayda değer bir ilerleme kesinlikle yok, özellikle yan karakterlerin hikâyeleri kestirilip atılmış. İçlerinden bazılarına tatmin edici sahneler yapılmış ancak genel itibarıyle ne karakterlere ait bir son var ne de adamakıllı bir bitiş. Karakterlerin hikâyesini bitiriyorsunuz ve bir final sahnesi bile yok, sadece bu karaktere ait bütün etkinlikleri bitirdiniz diyor. Özellikle oyunda birçok hata var, bazı karakterlerin yolundan gidemiyorsunuz, olur olmadık yerde orada burada önünüze buglanmış kapılar çıkıyor. Hangi birini saysam bilemiyorum. Oyun şu an final yapmış değil, hâlâ beta sürecinde, oyunumuzun ana karakterlerine son yapılıyor, tabii onu da becerebilirlerse.

2018 yılında ICSTOR gerçekten iyi bir marka yaratmış ve güzel bir oyun yapmıştı. İnsanları kandırıp onlardan para sömürmesi ve yaptıkları çoğu oyuncunun bildiği bir şey. 2018 yılında çıkan oyun 2023 yılında bitti, pek bitti denemez ama işte :D

Beklentisi olan ya da güzel şeyler bekleyenler beta sürümü için bunu beklemesin. Yan karakterlerin hikâyeleri ilerlemiş ancak karakterlere bir son yapılmamış. Sonu geçtim karakterlerle ilişkimiz tam olarak ''hadi bb, görüşürük.'' diye bitiyor. Global oyun forumlarında oyuna çok ağır eleştiriler geldiğini söylemem gerekli ve insanların gerçekten haklı olup olmadığını anlamak için oyunu baştan sona tekrar oynadım. Biz bitmiş bir oyun bekliyorduk ancak yapımcı oyuna hâlâ son eklemeye çalışıyor. Çok fazla içerik çıkabilecek oyun resmen yok edilmiş, özellikle en çok yan karakterlerin bu denli harcanmasına güldüm.

Beta sürümünü oynayacak olan varsa hiç denemesin. Şu an oyun final yaptı ancak tam sürüm değil, yapımcı birkaç hafta içinde tam sürümü çıkaracak, onu beklemek daha doğru olur. Peki bunu neden söylüyorum; arkadaşlar oyunda çok fazla hata var, bunlara rastlamamanız mümkün ancak bazıları oyunu tam anlamıyla bozuyor. Örneğin ben Sara'nın yolundan gidemedim, oyundaki bir görev buga girdi ve oyunun sonuna kadar Sara ile ilgili tek bir şey yapamadım. Tam sürümü beklemeniz daha iyi olacaktır.

Tam sürümde ne olur bilemiyorum. Her ne olursa olsun oyun betada bile daha iyi olmalıydı. Yan karakterlerle olan sahnelerimiz artmış ancak bu karakterlere layık bir son yok. Oyuna birkaç çoklu ilişki sahnesi eklenmiş ancak oyunun ana karakterlerine ait ( Caroline, Linda, Sara) çoklu bir sahne yok. Bu üçü hiç birbiriyle denk gelmiyor. Oyunda herhangi bir son yok, harem yok, romantik son yok. Yok yavrum yok. Tam sürümde bir şeyler eklenmezse ICSTOR bundan sonra en iyi oyunu da yapsa insanlardan çok zor destek alır :D

Resimden de anlayacağınız üzere oyuna hâlâ eksik.
Onyxdime(oyunun kadrosundan): Şu anda Caroline dahil üç ana karakter için hamilelik rotası üzerinde çalışıyorum. Hamilelik rotası henüz oyunda değil. Senin yerinde olsaydım hamilelik içeriği oyuna eklenene kadar bir şeyler satın almazdım( Yani üyelik almayın diyor Patreon'da). Bu karakterlerin her birine uygun bir kapanış sağlamak için hamilelik sonlarını yazmaya çalışıyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-09-25 182407.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-25 182407.png
    80.1 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:
P

poloxa6338

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun finalden önceki sürümünü indirebileceğim bir yer var mıdır dostlar?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunun finalden önceki sürümünü indirebileceğim bir yer var mıdır dostlar?
Eğer kayıt dosyası almak için indirmeye çalışıyorsan hiç uğraşmaman tavsiyem olur. Yeni sürümü çıkarttığımızda kayıt dosyalarının büyük çoğunluğu çalışmayacak, oyunun önceki sürümlerinde çok fazla diyalog ve kod değişikliği yaptı yapımcı.

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Özel çeviri final sürümüne güncellenecek mi?

Üst Alt