Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şöyle bir duyuru yapmış arkadaş, her üç günde bir güncelleyecekmiş. hala yapılacak çok şey var gibi duruyor, final sürümü ayağına 1 sene daha bekletir bu.

1691623895439.png

H

hela1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
pc ndirdim ama net bağlantısı yokhatası alıyorum sürekli , bir çok oyunda

A

Algerr

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Linda 22. Adımı yapamıyorum akşam odasına git diyor kimse yok yardım edebilirmisiniz

A

arsızesek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final sürümü yayınlanmış patreonda öyle yazıyordu gelecek mi acaba?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Final sürümü yayınlanmış patreonda öyle yazıyordu gelecek mi acaba?
Final sürümü yayınlanmadı, hala test aşamasında. Patreon'daki paylaşım final sürümü hakkındaki son bilgilendirme, bundan sonra ön izleme ya da bilgilendirme atmayacak yani.

Nikolaaa

Nikolaaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lizanın evine tırman bölümünde gelen simulasyon çok hızlı nerdeyse 1 salisede geçip gidiyor. O bölümü asla geçemiyorum. yardım edebilir misiniz

F

Farabi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final Sürümü cikar cikmaz baslarmısınız Türkce cevirisine bi 2 3 yılda türkce alt yazisini beklemeyelim :D

Z

zProfessionale

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
normal çeviri ile özel çeviri arasındaki fark ne??

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
normal çeviri ile özel çeviri arasındaki fark ne??
Oyunlara eklenen bazı konular uygunsuz bulunabileceği için direkt olarak çeviriye eklenmiyor, diyaloglarda yumuşatma yapılıyor. Özel çeviride ise böyle bir durum söz konusu değil. Çok ufak çeviri farklılıkları var yani.

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlara eklenen bazı konular uygunsuz bulunabileceği için direkt olarak çeviriye eklenmiyor, diyaloglarda yumuşatma yapılıyor. Özel çeviride ise böyle bir durum söz konusu değil. Çok ufak çeviri farklılıkları var yani.
ikiside indirmede açık özel çeviriyi indirirsek açamazmıyız ?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
ikiside indirmede açık özel çeviriyi indirirsek açamazmıyız ?
Özel çevirinin mevcut olduğunu gösterme amaçlı linkleri herkese açık ancak tabii ki özel çevirili oyuna giriş yapıp oynayamazsın, öncelikle özel çeviriyi satın alman gerekir.

Üst Alt