Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
pc ndirdim ama net bağlantısı yok diyor
İnternet bağlantınızda herhangi bir sorun yoksa veya güvenli internet açık değilse vpn ile giriş yapmayı denemenizi öneririm. Eğer o da işe yaramazsa login sorunu var demektir. O sorun da yeni sürümü çıkınca düzeltilecektir

B

Batuha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harem rotasına gitmemiz için gereken ilişki seviyelerini nasıl yükseltebilirim benimsadece Caroline ful sarayla Linda eksik bide bulduğumuz gizli sahneleri nasıl izliyoruz bulamadım da

C

Cesear

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Harem rotasına gitmemiz için gereken ilişki seviyelerini nasıl yükseltebilirim benimsadece Caroline ful sarayla Linda eksik bide bulduğumuz gizli sahneleri nasıl izliyoruz bulamadım da
Mevcut sürümde zaten bütün ilişkiler oraya kadar şu an henüz bi rotasyon falan seçilmiyo ne hamilelik nede harem.Final sürümü bir kaç güne paylaşılır yapımcı tarafından ama çevrilip site tarafından herkese açık bir şekilde ne zaman paylaşılır bilmem.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Mutlaka merak eden arkadaşlar vardır, oyunumuz final sürümü şu an patreon üyelerine özel olarak çıktı. Birkaç gün içinde de oyunumuz global oyun forumlarında yerini alacaktır. Merak edenler için yapımcımız oyunun final trailer'ını paylaştı, Steam sayfasından ya da yapımcının Discord sunucusundan izleyebilirsiniz: Site Error

Tahmin ediyorum ki Adult Oyun Çeviri ekibi de çeviriyi 1.5 hafta içinde güncelleyecektir :)

F

Farabi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eminmisin ben oyunun discordda takip ediyorum her hangi bir haber yok gibi pateron a düsseydi kesin discorda paylasirlardi

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
eminmisin ben oyunun discordda takip ediyorum her hangi bir haber yok gibi pateron a düsseydi kesin discorda paylasirlardi
İlk başta final sürümü için bir trailer yayınladı ve oyunun Patreon üyelerine özel yayınlanacağı söylendi. Daha sonra oyunun belli kısımlarının hâlâ test aşamasında olduğu belirtildi. Sanırım final sürümü için biraz daha bekleyeceğiz. Yapımcı %5'lik bir test aşaması kaldığını söylüyor.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun final versiyonu patreona özel olarak çıkmış sanırım steam sayfası bile açılmış umarım final sürümününde internete düştüğünde türkçe olarak çevirisi çıkar

JudgeOfGravty

JudgeOfGravty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna neden güncelleme gelmiyor anlamadım ki yapımcısı oyunu bıraktı mı ?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Bu oyuna neden güncelleme gelmiyor anlamadım ki yapımcısı oyunu bıraktı mı ?
2 senedir ortalıktan kaybolmuştu. Bi anda ortaya çıktı finali yapacağım dedi geçen senenin sonlarına doğru. Şubat ayında çıkacak dedi sonra mart dedi sonra başka bir ay falan derken, en sonunda test sürümlerine başlamış. Yine bir dolandırıcılık yapmazsa oyunun bu ay çıkması lazım

Üst Alt