Milfy City Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Milfy City Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0d
B

Bigboys151

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Havuz temizleme görevi nasıl yapılıyor bi türlü anlayamadım

X

Xkxkj du

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kuramadım yardim eder misiniz rardan cikar ne demek indiridim kurmaya calistim kac kere yuklenmedi hatasi verdi

A

aliakin9990

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
en son caroline ile son gecemızı geçirmiştik ondan sonra bir update geldi mi

S

Salih3169

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin oyunun eski sürümü vardı şimdi bu güncellemeyi indirdim ama save dosyalarını bir türlü yapamadım atıyorum dosyalara görmüyor oyun nasıl halletcez onu

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin oyunun eski sürümü vardı şimdi bu güncellemeyi indirdim ama save dosyalarını bir türlü yapamadım atıyorum dosyalara görmüyor oyun nasıl halletcez onu
Oyuna girdikten sonra çık yeni bir klasör oluşmuşsa o klasore at save dosyalarını.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncellediğin de yeniden yüklüyorsun bu da farklı bir data oluşturuyor.Yaptığın kayıtları son oluşan uzatının save bölümüne at.

S

Silinen üye 28892

Linkten indiremiyorum oyunu 3 linkte e
Tüm Linkleri kontrol ettim Bilgisayar için Mega hariç hepsi sorunsuz bir şekilde indirme bağlantısına atıyor. indirme bağlantısına geçemiyorsanız şunu yapın ;

• Linke tıklayın.

• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)

• Tekrar butona basın.

B

Bozkurt1453

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin. Android için bütün linklerde Aylink e gönderiliyorum sonrası full reklam, sanırım bir şeyleri bilmeden yapıyorum yardımcı olur musun

B

Bozkurt1453

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)

• Tekrar butona basın.
Deniyorum,yine reklamdan başka bir linke yollamıyor sorun bende sanırım, üstte de sorun yaşayan bir çok insan gördüm çözdüler mi acaba

Üst Alt