Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
helio01

helio01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mackenzie ilk defa oynama fırsatım oldu ve böyle güzel animasyonlu oyun oynamadım ben milf cityde bile böyle animasyon yok çok beğendim. Ve erişime açılan 7-8 tane daha oyun indirdim gerçekten çok teşekkür ediyorum böyle bir fayda sağladığınız için. Saygılarımla Mackenzie.

Arkadaşlar animasyonu böyle harika olan bir oyun oynadınız mı öneri verir misiniz

Mustafayavuz

Mustafayavuz

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ya küçük bi barınak yap diye görev var ip ve bambu istiyor hepsi var genede yapmıyor çözen varsa yardım edebilir mi?

riaslevi

riaslevi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun başında Joyce'la ilk karşılaşmamızda sarılınca python.exe çalışmayı durdurdu diyor ve programı kapatıyor ne yapmalıyım?

randlest

randlest

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu yeni güncelleme gelen oyunlara ne kadar saatlik bir güncelleme geldiğini yazarsanız çok iyi olur.

H

HugoBoss01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çözüm lazım!!
Ana hikaye dahil tüm herkesin görevlerini bitirdim lakin Ruby'nin 24 bölümdeki görevinde kaldım
Daire de s*ks aramaların da görevlerini yapın diyor kaç kez yapmama rağmen hala o görevi yapılmamış olarak gözüküyor o görevi yapmamı istiyor yok mu çözümü?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220410-220045_Midnight Paradise.jpg
    Screenshot_20220410-220045_Midnight Paradise.jpg
    1,004.8 KB · Görüntüleme: 62
M

Mertalibulat6868

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaydetme menüsüne geçemiyorum gözükmüyor ekranda neden acaba ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Kaydetme menüsüne geçemiyorum gözükmüyor ekranda neden acaba ?
Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Sanıyorum ki, Milf City bu oyundan önce yayımlandı. Eğer kanım yanlış değilse, yapımcı oyunu esinlenerek yapmış. Renderlar ve hikaye Milf citye kıyasla daha iyi, ama karakter tasarımları değil. Yaaani demem o ki, zaten milf city var, onun bir benzeri pek de merak uyandırıcı değil. Benim naçizane düşüncem tabii, sevenleri vardır ve saygı duyarım.

ayranic

ayranic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk önce bize bu oyunu ceviren baskanimiza Tesekürlerimi sunuyorumm ve devamini bekliyorum

Fram11

Fram11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adminim Şu Güncellemeyi Salı Verin Lütfen. 0.16 Versiyonu Çıkmış 😃

Fram11

Fram11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Menü tuşu yok, save tuşu yok. Bu problem bizden kaynaklanıyor olamaz. Acil düzeltilmesi gerek.

Üst Alt