Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
C

Celik31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncellemeyle oyuna kaç dklık bi oynanış eklenmiş

Ceyranci

Ceyranci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
o kadar çok oyun oynadım ki hepsi birbirine karışıyor artık :D

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Sanırım dikkatimi çeken oyunların başında gelen ''Midnight Paradise'' olan ilgim her zaman yüksekti. Yapımcısı ''Lewdlab'' gerçekten güzel kadın karakterler ve güzel animasyonlar yapıyor. Hikaye derin olmasa dahi her zaman ilgiyi doğru yöne aktarıyor. Başarılı işlerin başında gelen her zaman basit bir hikaye olsa da kurgulanmış ve güzel render ve animasyonlarla oyun ilgi alanımıza mutlaka giriyor. Oyunla alakalı sanırım oyuncuların tek dert yandığı nokta hikayenin hızlı gelişmemesi ve güzel kadınlarla münasebetlerin daha hızlı olmaması, sanırım bu zamana kadar yayınlanan güncellemelere bakarsak az biraz hak vermemek elde değil, ancak ''Lewdlab'' oyun üzerinde çalışmaları uzun olacak gibi duruyor. Sanırım üzerinde daha çok eklemek isteyeceği materyaller olduğundan oyunla daha çok uğraşmak isteyecektir. Oyunun geniş bir açık dünyası var daha çok şey katılabilir.:unsure::sneaky:

Oyuna gelecek olursak; İlk yayınlandığından beridir oynuyorum. ''Joyce'',''Isabel'' ve ''Ms. Jane'' beğendiğim kadın karakterler oldu. Özellikle v0.15 Elite sürümü oyunda en favorim kadın karakter olan ''Isabel'' odaklanması ve sonunda onun hakkında gelişmeler görmemiz baya güzeldi. İngilizce sürümü oynamadan önce onunla ilgili olduğunu bilseydim betaya katılırdım.;) ''Ms. Jane'' zaten gelişmeler görmüştük ancak tam olarak kişisel temas da değiliz. Onun hakkında daha çok gelişmeler göreceğiz sanırım. ''Joyce'' ise ''Isabel'' sonra favorim ikinci kadın karakter oldu. Onun hakkında da önemli gelişmeler bekliyorum.:unsure::love:

Yapımcı ''Lewdlab'' bu v0.15 Elite sonra hızlı bir güncelleme olan v0.16 Elite yayınladı. Oyuna yeni özellik olan telefonla iletişim artık dahil edildi. ''Joyce'',''Isabel'',''Sofia'' ve ''Ms. Jane'' ile ilgili bir kaç eğlenceli olaylar eklenmiş görünüyor. Oyunun devamını merakla bekliyorum. Emeğinize sağlık.:)🥳(y)

c0r4p

c0r4p

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynamadan sahne galerisinin hepsini açmak mümkün mü, mümkünse nasıl ? teşekkürler.

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel hoşta android sürümünde kayıt edilmiyor tuş yok ki ekranda nerden kayıt edeceğim ya acil yardım lazım

Üst Alt