Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
B

berkay117

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
buldum gece thorne evine gidin elaine ile buluşuyosunuz

ageloo

ageloo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
buldum gece thorne evine gidin elaine ile buluşuyosunuz
Eliana'ya mesaj at görevinde misin? ben oradayım ve bildiğin artık sabah, öğlen, akşam, gece olmak üzere her şeye tek tek gidiyorum, her şeyi yapıyorum ama yok en sonunda kendimi hep uyumak zorunda buluyorum, olmuyor bir türlü. Normalde bırakmıştım ama bu yorumunu görünce tekrar deniyim dedim ama yok olmuyor. Her yere tıklamaya başladım artık delirmekten :d

ageloo

ageloo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eliana'ya mesaj at görevinde misin? ben oradayım ve bildiğin artık sabah, öğlen, akşam, gece olmak üzere her şeye tek tek gidiyorum, her şeyi yapıyorum ama yok en sonunda kendimi hep uyumak zorunda buluyorum, olmuyor bir türlü. Normalde bırakmıştım ama bu yorumunu görünce tekrar deniyim dedim ama yok olmuyor. Her yere tıklamaya başladım artık delirmekten :d
Mesajı düzenle veya sil yeri yok sanırım o yüzden böyle yazıyorum, benim gibi takılan insanlar varsa öğlen saatlerinde salondaki sehpa tıklanabilir oluyor, haberiniz olsun.

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok üzgünüm ama oyundan nefret ettim saçma bir döngüye girdim hiçbir şekilde ilerleyemedim hep aynı şeyler var :/

B

berkay117

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bitirdim güncelleme bekliyorum nerde oldugunuzu soylerseniz yardimci olmaya calisayim

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ortalama düzeyde bir oyun. Ne iyi ne kötü.. Her ne kadar point & click olayını sevmiyor olsamda yine oynattıyorlar...

N

naanal31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gayet eğlendim devamını bekliyorum.

K

kngv13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamı ne zaman gelecek bi fikri olan var mı

A

azr_xyz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Umarım devamı çabuk bir şekilde gelir

Rec0

Rec0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Joycenin arkadaşına gidemedim acaba biri el atabilir mi ?

Üst Alt