Midnight Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Midnight Paradise Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Güzel bir oyun daha, Oyun genel olarak ''Milfy City'' çok benziyor. Gelecek güncellemeler ile daha güzel olacaktır.Çevirmenleri tebrik ediyorum.(y)

Agent37

Agent37

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ekli dosyayı görüntüle 24

GENEL BAKIŞ
Connor gençlik hayatını para ve zevke dikkatsizce parayı çarçur ederek geçirmiş birisidir. Ancak üniversitede başarısız bir yıl geçirdikten sonra evine döndüğü gibi hayatı darmadağın bir şekilde başlar. Ve bir şeyi aklına kazır: Ya zorluklara ayak uydur ya da onu kaybetmeyi göze al!

Paylaşılan Tarih: 06.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.9
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.22 GB
Oyun Boyutu APK: 360 MB

Oyun Konuları
Corruption, Footjob, Groping, Milf, Sleep sex, Big ass, Big tits, Exhibitionism, Handjob, Masturbation, Oral sex, School setting, Sex toys, Spanking, Stripping, Titfuck, Vaginal sex , 3DCG, Animated, Male protagonist, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Midnight Paradise oyununu çalıştırın.
Oyunda Ara Sahneler Görünmüyor bi bakabilir misin (gece sahneleri ve öğretmen sahnesi)

O

oquzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler sitemi güncellendi evet yada hayır deyin buraya atıyor beni chromede adult oyun ceviri yazınca guncellendiyse kotu olmuş site erken erisim kismi falan nerde ayrıca bu oyun erkem erişimdeydi bu sitede erken erisimden cikmis

S

Silinen üye 5355

beyler sitemi güncellendi evet yada hayır deyin buraya atıyor beni chromede adult oyun ceviri yazınca guncellendiyse kotu olmuş site erken erisim kismi falan nerde ayrıca bu oyun erkem erişimdeydi bu sitede erken erisimden cikmis
Yönlendirme olarak bizim bir bilgimiz yok. başka sitede ücretli olan oyunların hepsi bu sitede ücretsiz. Fakat oyunları tekrardan oynamak istiyorsanız. Websitemizden indirmeniz gerekmektedir.

Moderatörün son düzenlenenleri:
S

Silinen üye 5355

Hala erken erişim de mi ?
Web sitemizde erken erişim diye bir şey yoktur. Oyunlar azami bir hafta test sürecine tabi tutulur. Üyelerde bizimle beraber oyunu test etmek için beta sürecine katılır. Bir hafta boyunca oyun katılan üyelerle beraber oyun test edilir ve hataları giderilir. Bu süreç için destek amaçlı 7-11 TL arasında bir ücret ödenir. Beta sürecine katılmak istemiyorsanız. Oyunu oynamak için 1 hafta beklemek zorunda kalıyorsunuz. Çünkü oyunu oynarken hata almak istemesiniz. Summertime Saga Oyunu bile web sitemizde adult oyun ceviri isimli siteden önce yayınlanmış ve 3-4 gün gibi kısa bir sürede hatasız ve ücretsiz bir şekilde üyelerimize sunulmuştur. Boyut olarak oyunlarda farklılıklar olabilir. Biz oyunlarda sıkıştırma işlemi yapmıyoruz. Çünkü güzelim oyunların kalitesini bozuyor. Oyunu websitemizden indirerek ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. :)

J

juvene

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hala 0.6 sürümü var siz oraya 0.9 yazmışsınız ama yok yani.

O

Okan7474

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda Elline odamda mesaj atmam görevinde kaldım odaya gidiyorum ama hiç bı şekilde mesaj atamıyorum bu görev nasıl geçiliyor

ageloo

ageloo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim de oyunum öyle kaldı. Discord'a da yazdım ama çözüm bulunamadı, diğer karakterlerle de hiçbir şey yapamıyorum, bildiğin 2-3 gündür oyuna dahi girmiyorum artık.

S

Silinen üye 5355

Benim de oyunum öyle kaldı. Discord'a da yazdım ama çözüm bulunamadı, diğer karakterlerle de hiçbir şey yapamıyorum, bildiğin 2-3 gündür oyuna dahi girmiyorum artık.

Oyunu ben bu söylenenler yüzünden hata var sanıp 2 kere oynadım. Herhangi bir hata bulamadım, çünkü yokmuş. Oyunda her yeri gezdiğinizden her şeyi kontrol ettiğinizden emin olun, akşam vakti yapılması gereken şeyler de var.

Üst Alt