Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Kendim için 9. Görev ne
Sinema salonuna git. Oradaki görevli ile konuştuğunda sana filmlerle ilgili sorular soruyor. Sorduğu 10 sorunun hepsini bilirsen o başarım açılıyor. İnternette "Man of the House Movie Quiz" şeklinde ararsan İngilizce olarak cevaplara ulaşabilirsin.

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
17 bölümde kendim tamam değilim nasil oluyor o ve bide henüz düşünmediğim bir gelecek daha var diyor

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
17 bölümde kendim tamam değilim nasil oluyor o ve bide henüz düşünmediğim bir gelecek daha var diyor
Eğer 16. ve 17. başarımlar hariç tamamlanmamış bir başarım kalmadıysa yatağa tıklayıp geleceğini düşün. Orada yeni bir seçenek olduğunu göreceksin. O geleceği düşündüğünde o iki başarım tamamlanmış oluyor ve oyun böylece bitiyor.

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Claire şüphesini nasıl artiracam

F

fermantasyon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba arkadaşlar bende animasyonlu kısımlar siyah ekran la geçiyor bunun sebebi ne olabilir

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
M

maveNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba randevuları geçmesi çok zor bunun için herhangi bir bilgi verebilecek varmı ?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oynadığım ilk güzel oyunlardan biridir. Bir klasik diyebilirim. Karakterler ve hikayesi bakımından ve de açık dünyası en iyi yansıtılmış oyundur.Çevirmenleri tebrik ediyorum.
🥰(y)

E

efsane5353

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
asley ile odamdan çıkarken karşılaşamırum yardımcı olurmusunuz

kızgın57

kızgın57

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Hocam Bu özel sahnelerde neden karıncalanma oluyor zaten amaç o sahneleri görmek değil mi ? yada sadece bendemi oluyor yardım edin aynı sorunu yaşayan varmı ?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
E

emorhan.1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Veronica için aldığım için yeni oyuncakları antrenmanda nasıl kullanabilirim? Oyuncaklara bastıktan sonra Veronicaya tıklıyorum bu işe yaramıyor diyor.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Veronica için aldığım için yeni oyuncakları antrenmanda nasıl kullanabilirim? Oyuncaklara bastıktan sonra Veronicaya tıklıyorum bu işe yaramıyor diyor.
Sabah ona ev işi yapmasını söyle. Daha sonra onu odana götür. Orada kullanıyorsun.

Üst Alt