Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
S

Sid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fazla iyi bir oyun biraz romantik ve sabirli olmak gerekiyor ceviri ekibi yine mukemmel bir is cikartmis :)

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bitirdim ama düşünmediğiniz bir gelcek daha var diyor hepsini izledim bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?

M

Megan01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu bitirdim ama düşünmediğiniz bir gelcek daha var diyor hepsini izledim bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?
ashley kıskançlığı 5 claire'ın güvenini 5 yapman lazım ondan sonra yatağa gidip düşünme yerinden karar veremiyorum kararsızım gibisinden bir ifade gelicek türkçe oynuyorsan ona tıkladığın zaman ulaşıcaksın

*Pazar günleri sahilde claire'la takılman lazım ashley kıskançlığı artması için(mayosunu çıkarıp işi yapınca ashley geliyor zaten 5 olasıya kadar devam)
*cumartesi sabah yogasında veronica ile takım olman lazım claire'ın güven algısı 5 olması için(5 olasıya kadar devam yine aynı şekilde)
eğer sormak istediğin soru varsa ya da anlamadığın bir yer yardımcı olmaya çalışırım görürsem

D

diko15

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ashley kıskançlığı 5 claire'ın güvenini 5 yapman lazım ondan sonra yatağa gidip düşünme yerinden karar veremiyorum kararsızım gibisinden bir ifade gelicek türkçe oynuyorsan ona tıkladığın zaman ulaşıcaksın

*Pazar günleri sahilde claire'la takılman lazım ashley kıskançlığı artması için(mayosunu çıkarıp işi yapınca ashley geliyor zaten 5 olasıya kadar devam)
*cumartesi sabah yogasında veronica ile takım olman lazım claire'ın güven algısı 5 olması için(5 olasıya kadar devam yine aynı şekilde)
eğer sormak istediğin soru varsa ya da anlamadığın bir yer yardımcı olmaya çalışırım görürsem
şuan ashlyn ve clairenın şüphe ve kıskançlığı 5 ama bişe çıkmadı

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 867

GENEL BAKIŞ
Güzel ilişikiler bulabileceğiniz bir şehirde yaşıyorsunuz. Karakterinizin ilerleyişini kontrol edeceksiniz. Evinizde 3 kadın ile birlikte yaşıyorsunuz. Şehrinizdeki kadınlarla da tanışacaksınız. Her karakterin kendi hikayesi vardır.

Paylaşılan Tarih: 08.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.2
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Rusça
Oyun Boyutu PC: 2.82 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Seduction, Voyeurism, Oral sex, Vaginal sex, Male domination, Anal sex, Animated, Big ass, Big tits, Tiny tits, Blackmail, Corruption, Creampie, Exhibitionism, Groping, Group sex, Handjob, Masturbation, MILF, Romance, Sleep sex, Virgin, Erotic massage, Superhero, Light BDSM, Spanking, Cosplay, Simulator, Pregnancy, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Man of the House oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - ONEDRIVE - GDRIVE

Not: Bu oyunun Android versiyonu, oyun motorunun uyumsuz olması nedeni ile yapılamamaktadır.

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 862 Ekli dosyayı görüntüle 863 Ekli dosyayı görüntüle 864 Ekli dosyayı görüntüle 865 Ekli dosyayı görüntüle 866
Daha önce 1.83 gb dı sanırım o civarlarda olanı indirip oynadım bunun ne farkı var ileri versiyonmu ?

E

Eren71717

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aga oyunu indiriyorum zip çalışmıyor bilen var mı ?

S

sdicappo

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Buradan indirip oynadığım oyunların arasında en gerçekçi ve sürükleyici oyunlardan birisi. Tabi en iyisi BEING A DIK

M

mememe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ashleydeki ufak yatıya kalışlarımız ilginç bir hal alıyor kısmını geçemedim yardım edebilicek var mı

Y

yagizmcflash

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun ii sarıyor ekrana bakmaktan boynum agırdı .d

novahkhiin

novahkhiin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bütün kadın karakterlerde 5.başarı acık değil hepsinin hikayesini bitirdim onu nasıl açıcam ?

Üst Alt