Man of the House Türkçe 1.0.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Man of the House Türkçe 1.0.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
brusttr

brusttr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tüm herşeyi bitirdimde henüz düşünmediğim bi gelecek daha var diyor karakterlerin herşeylerini fulledim son ama sonra herşey aynı farklı bişiy olmuyo son geleceği nasıl aktive ederim ?

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Tüm herşeyi bitirdimde henüz düşünmediğim bi gelecek daha var diyor karakterlerin herşeylerini fulledim son ama sonra herşey aynı farklı bişiy olmuyo son geleceği nasıl aktive ederim ?
Sona kalan bonus son. Bonus sonu açabilmek için başarımlarda general kısmındaki 16. başarım hariç diğer tüm başarımları bitirmiş olman lazım. Sonra yatağa tıkladığında yeni bir gelecek açıldığını göreceksin. Ayrıca bonus sonun tam olabilmesi için Claire'nin şüphesi ile Ashley'in kıskançlığının maksimum yani 5 olması gerekiyor.

F

fermantasyon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba hile menüsü kilitli görünüyor nasıl aktif oluyor

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mega başarılar nasil yapılıyor

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki tüm anıların kilidini nasıl acicam

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pkei Sophia için plaj da ne yapmalıyım
Çıplakl oyun tamm
Üçlü yapma da tamm
Ama birinci madde ne

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son bir gelecek kaldı diyor ne yapicam

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Son bir gelecek kaldı diyor ne yapicam
Sona kalan bonus son. Bonus sonu açabilmek için başarımlarda general kısmındaki 16. başarım hariç diğer tüm başarımları bitirmiş olman lazım. Sonra yatağa tıkladığında yeni bir gelecek açıldığını göreceksin. Ayrıca bonus sonun tam olabilmesi için Claire'nin şüphesi ile Ashley'in kıskançlığının maksimum yani 5 olması gerekiyor.

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Soygundan kaç
Bide casanova nasil yapılıyor

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Soygundan kaç
Bide casanova nasil yapılıyor
Hava karardığında yürüyerek bir yerlere giderken bazen karşına soyguncu çıkıyor. O soyguncudan kaçman gerekiyor. Ama kaçabilmek şansa bağlı her seferinde kaçamıyorsun. "Casanova" adlı başarımında ise Ashley, Veronica ve Claire'nin randevularını 10 kalple bitirmen gerekiyor.

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ashley ile 10 kalb ile bitiremiyorum her istediğini yapıyorum ama

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Ashley ile 10 kalb ile bitiremiyorum her istediğini yapıyorum ama
Ashley'in verdiği tepkilere ve söylediklerine göre seçmen gereken seçenekler değişebiliyor. Bu yüzden sana yapman gerekenleri tam olarak söyleyemem. Ama istersen internetten İngilizce olarak cevapları bulabilirsin.

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ashley'in verdiği tepkilere ve söylediklerine göre seçmen gereken seçenekler değişebiliyor. Bu yüzden sana yapman gerekenleri tam olarak söyleyemem. Ama istersen internetten İngilizce olarak cevapları bulabilirsin.
Herşeyi doğru yapmama rağmen 10 olmuyor 9da kalıyor

Üst Alt