Lust Epidemic Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Lust Epidemic Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.0
S

schudden

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu komple bitiren varmı takıldım bir bölümde geçemiyorum

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
S

schudden

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nerede takıldığını söylersen yardımcı olurlar. Burada yardım alamazsan discord sunucusuna gel, seve seve yardımcı oluruz.
Teşekkür ederim 8.çipi bulamıyorum 9.radyatörü aktif edersem çıkacakmış fakat oda bozuk radyatörü bir türlü tamir edemiyorum

T

Tarkbeyyy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu andy e fotoğrafları gösterme bölümünde takıldım kaldım sd kart falan bir şeyler diyor orayı nasıl geçerim

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bitirmiş arkadaşlar buraya ''Genel'' ipuçları yazarsa en azından takıldığımız bölümleri bakarak yapabiliriz. Oyun güzel, fantezisi bol fakat çok zorlayıcı. Tam 2 saattir aynı yerde dönüp duruyorum. Henüz kütüphaneli bölümde kaldım. Ve ne ilerleyebiliyorum ne de ipuçu bulabiliyorum... Bu oyunun genel bir çözümü lazım. Yoksa böyle yıllarca dönüp dolaşacağız aynı yerde..

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bitirmiş arkadaşlar buraya ''Genel'' ipuçları yazarsa en azından takıldığımız bölümleri bakarak yapabiliriz. Oyun güzel, fantezisi bol fakat çok zorlayıcı. Tam 2 saattir aynı yerde dönüp duruyorum. Henüz kütüphaneli bölümde kaldım. Ve ne ilerleyebiliyorum ne de ipuçu bulabiliyorum... Bu oyunun genel bir çözümü lazım. Yoksa böyle yıllarca dönüp dolaşacağız aynı yerde..
Adult Oyun Çeviri Discord Sunucusuna Katılmak İçin Tıkla! Discord adresindeki yardım bölümünde sorarsanız, size yardımcı olacaklardır.

0

06austen19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girerken please wait diyor 2 saniyelik ses geliyor siyah ekranda kalıyor ne yapmalıyım

A

Alex95

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya ben şu rahibenin şapkasını çalan sınavı nasıl yakaliya bilirim dogu

A

Ada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha başta "güvenlik görevlisinin ne yaptığını merak ediyorum" görevi nasıl yapılıyor

S

soner35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girerken siyah ekranda kalıyor ses var ama görüntü yok sorun ne olabilir acaba. discord kullanmiyorum buradan biri yardımcı olabilirse sevinirim

B

biLecikLi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun eski sürümlerini nasıl bulabilirim? Yada bahsettiği Nadia`lı versiyonunu?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
bu oyunun eski sürümlerini nasıl bulabilirim? Yada bahsettiği Nadia`lı versiyonunu?
Bu sürümünü indirdiğin zaman otomatik olarak eski sürümleri de oynamış oluyorsun zaten, Nadia çok hızlı güncelleme aldığı için türkçe çevirisi yapılmıyor.
Treasure of Nadia

Son düzenleme:
A

Apo6190

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yaw oyunu bitiren var bana bi yardım cı olsun bu rahibe bana bi not verdi bir türlü o notdaki kodu çözemiyorum not bu şehvetin anahtarı 23 adım arayla. Kalbimi kazanmak için bir kod

Üst Alt