Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Yakari35

Yakari35

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
oyun sıkıntılı imiş kayıt sorunu ve görevlerde sıkıntılar varmıs
oynayanlar yazabilir mi boşa indirmeyeyim

SaigoNoKen

SaigoNoKen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle Çeviride ve düzenlemede emegi gecen herkesin ellerine saglık arkadaşlar oyunda söyle bir sorunla karşılaşıyorum ilk 4 gün sorun yok kasma yok 5. güne geçmek için yattıgımda oyun sürekli donuyor Sorun benden kaynaklımı çözemedim gitti :)

D

dogadeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda Karspesky Trojan Generic buldu ve sildi. Analmıyorum. İngilizcesini oynadım sıkıntı yok. burdan 2 oyunu aynı sebepten oynayamıyorum . biri bu biri broken dreams onlarca oyun oynadım neden sadece bu ikisinde sıkıntı var

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunda Karspesky Trojan Generic buldu ve sildi. Analmıyorum. İngilizcesini oynadım sıkıntı yok. burdan 2 oyunu aynı sebepten oynayamıyorum . biri bu biri broken dreams onlarca oyun oynadım neden sadece bu ikisinde sıkıntı var
Çeviri dosyalarının çalınmasını önlemek için kullanılan 3.parti yazılımı o şekilde algılıyor trojan falan yok yani sadece o 2 oyunda olması tesadüftür.

A

alicano2131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Torrent olsa çok iyi olmaz mı başkanlar

OnTheGaming

OnTheGaming

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yav yarım saattir oyun dosyası okunuyor diyor herkestede mi böyle

T

turkchef

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu arada dün gece bende 1 saat dosyalar okunuyor da kalmıştı, ama ertesi gün yaptığımda 2 sn de açıldı 2 kere deneyin arkadaşlar

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
S

Silinen üye 6139

Sıkıntı bende mi , herkeste mi bilmiyorum ama rehberde yazılan '' Youtube’a girip “Hacker Olmak” kısmına tıkladığınız an hem para hem de tüm özellikleriniz ile ilişki puanlarınız en tepeye çıkar.'' ibaresi bulunuyor. Fakat bu işlemi yapınca hiç bir değişiklik olmuyor *
Sıkıntı yok normal Bi şekilde hepsini yüklüyor.

S

Silinen üye 6139

Öncelikle Çeviride ve düzenlemede emegi gecen herkesin ellerine saglık arkadaşlar oyunda söyle bir sorunla karşılaşıyorum ilk 4 gün sorun yok kasma yok 5. güne geçmek için yattıgımda oyun sürekli donuyor Sorun benden kaynaklımı çözemedim gitti :)
Oyunu bende oynuyorum sendeki problem çıkmadı. Bu arada 12.gündeyim

S

Silinen üye 6139

Bu oyunu uzun zamandır bekliyordum ellerinize sağlık gayet başarılı Bi tek bazı diyalog seçeneklerini ikide bir kaydetme yerine geri tuşu olsaymış süper olacakmış.

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sıkıntı bende mi , herkeste mi bilmiyorum ama rehberde yazılan '' Youtube’a girip “Hacker Olmak” kısmına tıkladığınız an hem para hem de tüm özellikleriniz ile ilişki puanlarınız en tepeye çıkar.'' ibaresi bulunuyor. Fakat bu işlemi yapınca hiç bir değişiklik olmuyor *
Hacker ola bastıktan sonra ana ekranda sol üstte karakterlerdeki değere ve sağ üstte bulunan para değerine bakın eğer olmazsa oyunu kapatıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyin

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
14 gblik dosya boyutuna bakıp animasyonların ve renderların çok iyi olacağını düşündüm ama keşke olsaydı grafikler bana holiday islandı hatırlattı oyun

Arkadaşlar size tavsiyem oyunu oynamadan önce rehberi bir okuyun abi tam okumadan oyuna başladım yanlış yetenekleri yanlış yönlendirdiğim için ilerleyemiyorum baştan başlıcam

Son olarak şunu söylemeliyim ki oyun beni sürükledi umarım sizleri de sürükler ve çeviri hatası ben almadım alan arkadaşlar da rehberde yazan uyarıyı dikkate alsınlar.

Knk

Knk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar tek bndemi oldu bilmiyorum ama bu oyunu bilgisayarıma kurtuktan sonra açmadığım halde diğer oyunlara girdiğimde isim şifre yazmadan bir hata oluştu ekranına atıyor ve hiç bir şey yapamadım

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Arkadaşlar tek bndemi oldu bilmiyorum ama bu oyunu bilgisayarıma kurtuktan sonra açmadığım halde diğer oyunlara girdiğimde isim şifre yazmadan bir hata oluştu ekranına atıyor ve hiç bir şey yapamadım
Aldığınız hatayı ekran görüntüsü atarsanız daha rahat yardımcı olabiliriz.

H

Halil320001

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
lucky mark ı çalıştırdığım zaman kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra direk ekran kapanıyor sorunun çözümünü bilen birisi var mı

P

pacman00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
torrent link eklermisiniz indirme seçenekleri çok yavaş indiriyor

P

pacman00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
torrent link eklermisiniz indirme seçenekleri çok yavaş indiriyor
tamamdır sıkıntı halloldu cloud ve drive indirmeleri ölüm gibi ama megada uygulamayı bilgisayara kurunca indirme hızı en azından kabul edilebilir oluyor

A

ardabzkrt4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece hijyen, açlık gibi değerleri yükseltmek için bir hile var mı? Karakter ilişkilerine dokunmadan

Üst Alt