Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
T

trityt

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra ekran kapanıyor ama ne kadar beklersem bekleyeyim oyun açılmıyor

D

Dümenman

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyunu ilk indirdiğimde çalışıyordu ancak bugun hileli modu için yeniden indirdim eski indirdiğimi sildim ve ıd şifre girdikten sonra oyun dosyaları okunuyor kısmında takılıyor yaklaşık 1 saatir herhangi bir tepki yok dosyanın içinden cıkan clearıda çalıştırdım ama değişiklik yok konu hakıında yardım pls

S

Silinen üye 46401

Paramız yok diye oynayamıyoruz ya. Güzelim oyunlar hepsi paralı atlara binip gittiler. Emeğin bir karşılığı olmalı evet. Ama yine de. Ne bileyim.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Paramız yok diye oynayamıyoruz ya. Güzelim oyunlar hepsi paralı atlara binip gittiler. Emeğin bir karşılığı olmalı evet. Ama yine de. Ne bileyim.
Bir süre sonra herkesin erişimine açılıyor zaten. Devamlı ücretli olmuyor.

umuthuysuz1

umuthuysuz1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben askere gitmeden ücretsiz olsa bari 40 gün sonra askerim :D The twist ve Treasure of nadia da dahil :D :D :D

D

Dümenman

Kredi
1$
oyunu ilk indirdiğimde çalışıyordu ancak bugun hileli modu için yeniden indirdim eski indirdiğimi sildim ve ıd şifre girdikten sonra oyun dosyaları okunuyor kısmında takılıyor yaklaşık 1 saatir herhangi bir tepki yok dosyanın içinden cıkan clearıda çalıştırdım ama değişiklik yok konu hakıında yardım pls
Yardımm

D

Dümenman

Kredi
1$
Beklediğinde oyun açılmalı eğer SSD yoksa uzun sürebilir. Hala olmuyorsa Discord sunucumuza katıl yardım al.
oyunu açmayı başardım ama hileyi çalıştıramıyorum yine

D

d0ct0r

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyun betada demi bu oyunu indirip oynamak isteyen insan para vermiş demek oluyor bir sürü insan dosyalar okunuyor kısmında takıldığını yazmış ortada bir sorun var verilen tek cevap discord sunucumuza gelin discord sunucumuza gelin kardeşim ortada bir sorun varsa bunun çözümü de varsa buradan da yazın açıklayın millet yapsın işte ya

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Bu oyun betada demi bu oyunu indirip oynamak isteyen insan para vermiş demek oluyor bir sürü insan dosyalar okunuyor kısmında takıldığını yazmış ortada bir sorun var verilen tek cevap discord sunucumuza gelin discord sunucumuza gelin kardeşim ortada bir sorun varsa bunun çözümü de varsa buradan da yazın açıklayın millet yapsın işte ya
İlk olarak, dosyalar okunuyor hatası bizim hatamız değil sizin bilgisayarınızda olan bir sorundan kaynaklı oluyor. Yani biz sizin sorununuzu çözmüş oluyoruz. Bilgisayarınızda eksik olan şeylerden ötürü hata alıyorsunuz, bu da sorunu sizlik yapar. İkinci olarak, Discord'a davet etmemizin nedeni ise buradan tek tek herkese yardımcı olmak mümkün değil Discordda genele konuşabiliyorsun yani bir sorunun çözümünü birçok insana aktarabiliyorsun. Bu yüzden sizi Discord'a çağırıyoruz, bu konuda yapabileceğimiz başka da birşey yok.

D

d0ct0r

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
O zaman bu tar bir açıklamayı daha erken yapardınız ana konuya sabitlersiniz gerekirse ayrıca eğer bir çözüm ya da ekstra yapılması gereken bir şey varsa buradan yazdığınızda da herkes görür bence sonuçta insanlar oyunu indirmek için foruma geliyorlar

M

Mazii

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
destekçi plus ile oyunu açabilirmiyim boşuna indirmiyim

Üst Alt