Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Efpiyay

Efpiyay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun tahmini ne zaman herkese erişime açılır bilgi verirseniz sevinirim

S

Seko100

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Değerli Admin siteden bikaç oyun indirdim beta ya özel ama... bu oyun ''oyun dosyası okunuyor'' diyor bir saattir sorun ne olabilir. 2 3 gündür açamıyorum oyunu diğer oyunları sildim clear.exe i çalıştırdım olmuyor ne yapsam... kolay gelsin

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Değerli Admin siteden bikaç oyun indirdim beta ya özel ama... bu oyun ''oyun dosyası okunuyor'' diyor bir saattir sorun ne olabilir. 2 3 gündür açamıyorum oyunu diğer oyunları sildim clear.exe i çalıştırdım olmuyor ne yapsam... kolay gelsin
Oyun dosyası okunuyor kısmı uzun sürüyor tam olarak 1 saat beklemediyseniz beklemenizi öneririm.

gollem55

gollem55

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bu kasar boyutlu olupta bu kadar kötü olan baska oyun gormedim bi kac tane animaasyonda baska hicbir albenisi yok yinede emek verip alt yapisi bu kadar bozuk olan oyunu cevirmeleri mucize.. ellerine saglik AOÇ

Hyomin

Hyomin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
neredeyse 1 ay oldu umarım en kısa sürede herkese çıkar

Y

yunus26es

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
ad ve şifre yalış diyor nasıl giriş yapabiliriz

P

pacman00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ne zaman herkese açık paylaşılacak, uzun zamandır bekliyorum

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna başlamadan önce mutlaka rehberi okuyun şayet oyunu oynarken boş yere çevirmen arkadaşa suç bulmayın kendisi gayet iyi bir iş çıkarmaya çalışmış rehber gayet ayrıntılı çeviri konusunda rehberde ön bilgilendirme de yapılmış.

Çevirmen arkadaşa teşekkürlerimi sunar herkese iyi eğlenceler dilerim...

E

Expensive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sıkıntı bende mi , herkeste mi bilmiyorum ama rehberde yazılan '' Youtube’a girip “Hacker Olmak” kısmına tıkladığınız an hem para hem de tüm özellikleriniz ile ilişki puanlarınız en tepeye çıkar.'' ibaresi bulunuyor. Fakat bu işlemi yapınca hiç bir değişiklik olmuyor *

Üst Alt