Lucky Mark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Türkçe Lucky Mark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Efpiyay

Efpiyay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
herkese açık bir şekilde sunulucak mı ?

I

ismail366510

Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
4$
şifre yanlış diyor şifremi bile değiştirdim sadece sayı yaptım

S

Sansar64

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyun içinde mod filan varmı acaba karakter özelliklileri ve diger karakterler ile olan ilişkileri

E

Expensive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifre yazdıktan sonra kullanıcı adı veya şifre yanlış hatası alıyorum. Acaba ücretli bir üyelik veya herhangi bir şey satın almam gerekiyor mu ?

W

wobbleland

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun dosyası okunuyor dedikten sonra bayağıdır bekliyorum gta 5 vb oyunlarda bile bu kadar beklememiştim ssd var zaten acaba esktra yapmam gereken bir şey mi var?

W

wobbleland

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun dosyası okunuyor dedikten sonra bayağıdır bekliyorum gta 5 vb oyunlarda bile bu kadar beklememiştim ssd var zaten acaba esktra yapmam gereken bir şey mi var?
şimdi de kullanıcı adı şifreyi girdikten sonra direkt kapanıyor oyuna girme vs olmadan

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifre yazdıktan sonra kullanıcı adı veya şifre yanlış hatası alıyorum. Acaba ücretli bir üyelik veya herhangi bir şey satın almam gerekiyor mu ?
Oyuna giriş yapmak için: D.F. - L.M. - E.O.L - N.B.D. - AOA Türkçe Beta veya Destekçi Plus üyeliğiniz olması gerekmektedir.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
şimdi de kullanıcı adı şifreyi girdikten sonra direkt kapanıyor oyuna girme vs olmadan
Discord sunucumuzda bu oyunun bulunduğu paketle ilgili kanala sabitlemiş olduğumuz exe'yi indirmeniz gerekiyor. Bu gibi konularda sunucu içinde olmanız hem size hem bize kolaylık sağlar.

E

Expensive

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlerleyen günlerde oyun ücretsiz bir şekilde erişime açılacak mı ? Yoksa mutlaka bir destekçi paketi satın almamız gerekiyor mu ?

sagopa0042

sagopa0042

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
yapacağınız işleri umarım ilerde daha fazla destekleme şansım olur

S

Sansar64

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
2 gündür deniyorum ama malesef oyun açılmıyor ilk indirmemde açılmıştı ama hileli güncellemesi gelince yeniden indirdim ama oyun kullamnıcı adı ve şifreden sonra dosya dogrulamaya gıdıyor ve orda kalıyor 30 dk bekled,m 10 dk bekledim 40 dk bekledim ama sonuç hep aynı

Yakari35

Yakari35

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
İndirmesi kurması tahmini kaç gb yer kaplar bu oyun acaba ?

Üst Alt