Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 8 - Final
A

Ahmet666

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya ben oyunu kurdum telefonuma açılıyor ama bir süre sonra ilerlemeden oyundan atıyor beni bir yardımci olur musunuz bazı oyunlarda oluyor bu bende

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Caper ve30 ya bellek falan sıkıntısı yok bir kaç oyunda yapıyor böyle çözemedim açılıyor ama sonra atıyor oyundan
Bazı telefon modellerinde böyle sorun olabiliyor uyumsuzluk veya sıkıntı çıkabiliyor
Kurulum da sıkıntı da olabilir. Oyun ile ilgili her şeyi silip (save dosyası dahil) en baştan yüklersen belki durumun çözülür

Madara Uchiha

Madara Uchiha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chapter 8 çıkalı 3.5 ay oldu ve final yaptı oyun umarım en kötü ihtimalle yapay zeka halinde gelmeli en azından sitede en güncel hali kalması gerek diye düşünüyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Chapter 8 çıkalı 3.5 ay oldu ve final yaptı oyun umarım en kötü ihtimalle yapay zeka halinde gelmeli en azından sitede en güncel hali kalması gerek diye düşünüyorum
Yapay zeka ile Türkçeleştirilen oyunların güncellemeleri yalnızca içerik ayı gibi etkinliklerde geliyor.

Laxuss

Laxuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu RAR'dan çıkardım ama hata verdi ve açılmadı çözümünü biliyor musunuz acaba ?

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çohh muşgül durumdayım oyun final vermiş ama ingilizce sadece. oyun istek bölümünü bulamıyorum sitede kör oldum, sabah beri hikayeyi devam ettiriyorum. şu saatte yeni bitti ama oyun istek yolunu gösteren bir hayır saaabı var mı :)

ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun final olmuş ama yapay zeka çevirisini de güncelleyebilirseniz süper olur

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acik Dunya mi yoksa Gorsel Roman mi bu oyun

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paketiniz uygun değildir diyor ama oyun bedava gözüküyor

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sırf bu oyun için ve no more money için alasım var ama no more moneyde çok fazla hata aldım diyen var umarım bunda yoktur . finalda olmuş kesinlikle almak lazım .bir kaç yorum sonrası hata aldım diyen olmazsa bende alacağım.keşke 1 aylık viple alınsaydı ama sadece 6 aylıkla yada 12 aylıkla alınıyormuş

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
sırf bu oyun için ve no more money için alasım var ama no more moneyde çok fazla hata aldım diyen var umarım bunda yoktur . finalda olmuş kesinlikle almak lazım .bir kaç yorum sonrası hata aldım diyen olmazsa bende alacağım.keşke 1 aylık viple alınsaydı ama sadece 6 aylıkla yada 12 aylıkla alınıyormuş
No more'daki bir çok hata düzeltildi.

Üst Alt