Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Leap Of Faith Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 8 - Final
A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna erişiminiz bulunmamaktadır diye hata veriyor ama paketim var

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Hata düzeltildi mi?

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şu oyunu düzeltirseniz çok makbule geçecek sırf bu oyun için almayı düşünüyordum ama alsamda oynayamayacağım sanırım.o yüzden bekliyorum .

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Erişim hatası düzeltildimi acaba

Kaan1453

Kaan1453

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Buradaki oyunlar herkese açılacak mı?

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
etkinlik paketi mağazadan kalkmış 3 aylık vipde benim için pahalı ne zaman erişime açılacak bu oyun yada en azından betaya koyunda sadece bunu alalım .

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
böyle bir hata alıyorum hata mı onu bile bilmiyorum ben zaten indirdim bir kere daha indirmemi istiyor bir sıkıntı yada hata var mı yoksa birde bu şekilde indirmem mi gerekiyor .hataysa nasıl düzeltebilirim yardım lütfen.
Adsızaaaaaaaaa.jpg

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tamamdır indir ve oynaya tıklayınca açılıyor sıkıntı yok ama cep telefondaki başkalarının attığı mesajlar vs hep ingilizce keşke onlarda türkçe olsaydı

Ragna

Ragna

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynayan arkadaşlar bilgilendirme yaparsa sevinirim hikayesi güzel mi, tek bir kadınla beraber olma şansımız var mı ve sandbox olayı var mı?

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tek kelimeyle efsane yapımdı .Goat kelimesini hak eden oyunlardan biri .Karakterlerin her biri efsane .Duyguyu dramı en iyi şekilde içinize veriyor . benim tek sinir olduğum nokta holly karakterini hiç bir şekilde kendime bağlayamadım.chrise ayarladım chris çok kolay bir şekilde kendine bağladı ama mcnin bağlamasını zorlaştırmışlar.keşke daha kolay olsaydı hollyi kendine bağlamak .kesinlikle deneyin efsane bir yapım .cece> lexy>steph>holly>linda >robin>kirayı sona attığıma bakmayın kirada gayet iyiydi.

Üst Alt