Intertwined Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Intertwined Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.2
Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son ne zaman güncellendi

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Agoni Türkçe sürümü en son 13.02.2021 tarihinde güncellendi. Türkçe sürümü şu an ingilizce sürümünden geri durumda. Net bir tarih yok ama en kısa sürede çevirip güncellemeye çalışacağız.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ayrıca bir oyunun en son ne zaman güncellendiğine bakmak için konu üzerinde yer alan "Paylaşılan Tarih" kısmına bakabilirsiniz.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Agoni Bir oyunun forum sayfasına girdiğinizde '' Paylaşılan Tarih '' kısmı en son güncelleme ve eklendiği tarihi gösteriyor bakabilirsiniz.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
İki gözümün çiçeği bir türlü yeni sürümü çıkmadı, çok güzel yerde hikaye bitiyor, merak uyandırıcı.
10/10 oyun, kesinlikle oynayın. Karakterlerin birbirleri ile olan bağlantısını görünce gerçekten yok artık, bu kadarda olmaz diyeceğinize eminim. Oyunun ismi tam anlamıyla oyunu anlatıyor zaten.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
İki gözümün çiçeği bir türlü yeni sürümü çıkmadı, çok güzel yerde hikaye bitiyor, merak uyandırıcı.
10/10 oyun, kesinlikle oynayın. Karakterlerin birbirleri ile olan bağlantısını görünce gerçekten yok artık, bu kadarda olmaz diyeceğinize eminim. Oyunun ismi tam anlamıyla oyunu anlatıyor zaten.
İngilizce yeni sürümü çıktı ama daha Türkçesi gelmedi. Ne zaman geleceği ile alakalı net bir tarih yok ama elimizden gelen en kısa sürede çevirmeye çalışıyoruz.

cetofb2

cetofb2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nasıl bir olay örgüsüydü bu böyle. her karakterin birbiriyle bağlantııs var fena çuvalladım ama eğlenceliydi...

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Çeviri konusunda yok mu bir gelişme arkadaşlar ?

A

Adultavcisi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin bişey dicem ben sizin siteyi aylardr kullanyorum şimdiye kadar indirdğim her oynu sorunsuz açtm ve bitrdim ama bu aralar 2 oyun yükledim biri bu interwined oyundan atdi ama diğer büyük çapli oyunlari rahatca oynuyorum sizce sorun neyden kaynakli ola bilir

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni bölüm ne zaman gelir acaba en heyecanlı kısmında bitti en son nikki bizim eve geliyordu

E

enes.shn02

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerçekten elinize sağlık hikayesi sağlam ve sürükleyici umarım daha çok böyle oyun gelir tebrik ediyorum sizleri :) ❤️

Ardayetim

Ardayetim

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bir oyun vardı.Karakter yeni bir okula gidiyordu.Sarışın bir kız vardı,dövmeli ablası vardı.Sarışın kız başlarda egoluydu oyunun sonunda seçime bağlı olarak onunla sevgili oluyorduk.Sonra motor falan sürüp onun evine gidiyorduk oyun orda bitiyordu.Adını bilen var mı?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bir oyun vardı.Karakter yeni bir okula gidiyordu.Sarışın bir kız vardı,dövmeli ablası vardı.Sarışın kız başlarda egoluydu oyunun sonunda seçime bağlı olarak onunla sevgili oluyorduk.Sonra motor falan sürüp onun evine gidiyorduk oyun orda bitiyordu.Adını bilen var mı?
Discord sunucumuzda #oyun kanalına sorarsanız daha hızlı bulabilirsiniz.

Üst Alt