Intertwined Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Intertwined Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.2
S

surqeon

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyunlar suan betada mi yoksa indirip oynayabiliyormuyuz

C

catayxd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
MRainb0w İntertwined için satın alım çıkarsanız çok iyi olmaz mı sadece bu oyunu oynamak için 5 dolar üyelik satın almak mantıksız geliyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
MRainb0w İntertwined için satın alım çıkarsanız çok iyi olmaz mı sadece bu oyunu oynamak için 5 dolar üyelik satın almak mantıksız geliyor
Eylül İçerik Ayı paylaşımları bittikten sonra beta paketlerine ayrılacak Türkçe oyunlar. Intertwined'ın olacağı beta paketini satın alabilirsin.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bir önceki sürüme göre 1.5 - 2 gb içerik gelmiş. Yeni sürüm nasıl tatmin edici mi ?

Cranky

Cranky

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Bir önceki sürüme göre 1.5 - 2 gb içerik gelmiş. Yeni sürüm nasıl tatmin edici mi ?
Oyunu en baştan oynadım oynadığım kadarıyla tatmin edici ama hala geliştirilmesi gereken birçok yanı var bazı karakterlerin rotası olursa daha güzel olacağını düşünüyorum birkaç güncelleme sonra daha iyi olacak gibi duruyor ama son bölümü anlatmak gerekirse oyunun bittiği yer biraz yeni bölümü merak etmeye sebep oluyor yapımcı tam yerinde kesmiş :D

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Yaaaaaani, yeni sürüm çok da tatmin edici olmadı. İrisle olan geçmişimizi görmek, iyiydi ama dediğim gibi, tatmin edici değil. Bundan bir önceki sürümün bittiği yer daha merak uyandırıcıydı, bu pek merak uyandırmadı bende açıkcası.

R

Robinmod

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba kolay gelsin bitane oyun var 2d çok güzel summer time saga gibi tutulur oyunun ismi (magical gene p1.1.4.0) çevirirseniz süper olur

midniight

midniight

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun yeni sürümü ne zaman gelir sonunu çok beğendim ben açıkcası 2 kere bitirdim ama gine sardı gine sardı oyunun güncellemesi gelsin diye kime yardımda bulunmamız gerekiyor ?

ereneren162

ereneren162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun acılmıyor arka plan da duruyor acılmıyor yardım pls

M

muselfbrr2013

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazen çok insafsız olabiliyorsunuz arkadaş haftalık dizi degilki haftaya bakalım nasıl olacak şimdi bekleki yeni bölüm gelsin
Şaka yapıyorum emeği geçenlere teşekkürler harika

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun her resim geçişinde hata veriyor yoksay demekten oynanmıyor ?

Üst Alt