Intertwined Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Intertwined Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.2
profesor1905

profesor1905

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Arkadaşlar ilk önce save dosyalarınızı yedekleyin. Daha sonra Telefonun Ayarlar kısmından uygulamanın verilerini silin. Daha sonra oyuna giriş yapın ve tekrar çıkın. Uygulama arka planda çalışmasın. Daha sonra Android data kısmından oyun klasörünü bulun. Saves kısmına yedeklediğiniz dosyalardan sadece manuel olarak kaydettiklerinizi atın. Auto, reload ve persistent dosyalarını atmayın. Sonra oyuna giriş yapın.
Bu yöntemle bazı oyunlar hariç bütün save dosyalarımı sorunsuz kullandım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220405-074536_My Files.jpg
    Screenshot_20220405-074536_My Files.jpg
    250.9 KB · Görüntüleme: 19
O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda hata alıyorum, PC kullanıyorum, bölüme devam ederken hata sayfası çıkıyor ve devam ettikçe bu hatalar sürüyor.. 9 GB bir yerimize kaçtı :(

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Oyunun hikayesi güzel fakat, 30 fps animasyonları var. Yine de hikaye güzel ve ilerleyen zamanda çok daha iyi ve merak uyandırıcı olabilir. Bu arada layla rotasının replikleri çok iyi ve komik.

K

Kyvnmert

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna başla dediğimde oyundan atıyo bişgisi olan var mı

M

Mahmut38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde havuzda leylayi havuza atacakken oyundan atıyor sorunu bilen varmı

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
İçerik ayını falan mı beklememiz gerek 0.9 Türkçe için yoksa güncellenir mi yakın zamanda? 0.8 Türkçe içerik ayına kadar gelmemişti o yüzden soruyorum.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
İçerik ayını falan mı beklememiz gerek 0.9 Türkçe için yoksa güncellenir mi yakın zamanda? 0.8 Türkçe içerik ayına kadar gelmemişti o yüzden soruyorum.
Elimizden geldiğince en kısa sürede yeni sürümü Türkçeye çevirip paylaşacağız ama net bir tarih veremiyoruz.

A

aall123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyundan ses gelmiyor ve sürekli hata alıyorum. tekrar indirmem bir işe yarar mı?

K

Kurtskah

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun harbi iyi ama keşke mod olarak hem cara hemde nikki olsaydı tam seçim yerinde kaldım yine

K

Kurtskah

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
La bu nasıl oyun elimi attığık diğerinin ya kardeşi ya arkadaşı çıkıyor

Üst Alt