Intertwined Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Intertwined Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.2
ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Gerçekten konusu sıradan gibi gözükse de hoşuma gitti baya. Akıcı bir hikayesi var ve karakterler de oturmuş. Görsellere diyecek bir şeyim yok. Başarılı buldum ben tavsiye ederim.

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunun konusu klasik gözükse de diğerlerinden çok farklı hissettiriyor kadın karakterler çok güzel her karakter ile ayri bir hikaye yaşıyoruz arada komik diyaloglar falan oluyor onlar cok iyi hakettiği değeri görmeyen ama sitedeki en iyi oyunlardan birisi saatlerce aralıksız oynadım lütfen birini beni bu oyunun içine atsın.😍
(Ve böylesine mükemmel bir oyuna bizlere çevirdiğiniz için AOÇ Ekibine çok teşekkürler.)

K

Kralkom35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tek anlamıyla Mükemmeldi. Herkesin eline sağlık 😍😍

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uzun zamandır oyun oynamıyordum. Açılışı bu oyunla yaptım. gayet güzel bir oyun. Konu klasik olsada farklı bir hissiyat verdi. Karakterlerde çok iyi. Tavsiye ederim.

G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Alexis karakteri depraved awakening oyunundaki bi karakterin aynısı 😂. Layla favorim çok tatlı kızdı. Yeni güncellemede Layla ile o sahneyi bekliyorum 😋

B

berkercakirr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirip oyuna giriyorum.Oyun açıldıktan sonra 30 saniye içinde oyundan atıyor.Bir türlü oynamaya başlayamıyorum

S

Silinen üye 28892

Oyunu indirip oyuna giriyorum.Oyun açıldıktan sonra 30 saniye içinde oyundan atıyor.Bir türlü oynamaya başlayamıyorum
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

B

berkercakirr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
Hepsini deniyorum yinede aynı şeyi yapmaya devam ediyor

Ardayetim

Ardayetim

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yeni bölüm ne zaman gelir?Oyun efsane bu arada oynamayan varsa mutlaka oynasın.

21favian

21favian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım oyunlarda ilk 5e girer mutlaka deneyin

Z

zerdax

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun ingilizcesinin linki var mı?

S

Silinen üye 28892

Bu oyunun ingilizcesinin linki var mı?

profesor1905

profesor1905

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güncelleme yaptıktan sonra adult oyun çeviri ekranında giriş yap a basınca oyundan atıyor.

M

messi69487

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
windowsun cloud indirmesindeki exe dosyasında trojan virüs hatası cıkıyor.Diğerlerinde yok

Üst Alt