Intertwined Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Intertwined Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.2
S

Silinen üye 28892

windowsun cloud indirmesindeki exe dosyasında trojan virüs hatası cıkıyor.Diğerlerinde yok
Virüsün olması normal, çevirileri korumak için kullandığımız paketleme programı lisanssız olduğu için virüs programları exe dosyamızı virüs olarak algılıyor. Cloud'dan sadece exe olarak indirdiyseniz normal. Sağ üstteki butona basarak indirin.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Güncelleme yaptıktan sonra adult oyun çeviri ekranında giriş yap a basınca oyundan atıyor.
Oyunu dün gece 12'den önce indirdiyseniz tekrar indirin sorun çözülecektir. Eğer zaten yeni indirdiyseniz ;

Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

profesor1905

profesor1905

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu dün gece 12'den önce indirdiyseniz tekrar indirin sorun çözülecektir. Eğer zaten yeni indirdiyseniz ;

Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
Denedim. Düzeldi. Teşekkür ederim

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bekle şimdi 9 bölümü. Seçime göre nikki ya da cara kapıya dayanacak.
Yalnız bu kadar basit bir hikayeyi gayet güzel yedirmiş durumda oyuna yapımcı.
Güzel oyundur deneyin

H

Howerank

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Türk dizileri gibi bittiği yere bak heyecanla tekrar güncellenmesini bekliyorum

Madara Uchiha

Madara Uchiha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son güncelleme aldığı tarih fakat güncellemeyi erişim ayında aldığı için 1 ay boyunca erişim ayı etkinliğinde kaldı. Erişim ayı etkinliğinden çıkıp betaya gireli 4-5 gün oluyor öyle hesaplayabilirsiniz.
Sağolun bilgi için

Ardayetim

Ardayetim

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Benim 1 kredim var onuda 6 oyunlu beta sürümü için kullanıcam yetersiz kredi diyor ne yapmam lazım?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Benim 1 kredim var onuda 6 oyunlu beta sürümü için kullanıcam yetersiz kredi diyor ne yapmam lazım?
Krediniz forumda yuvarlanıp görünüyor mesela 0.5 krediniz varsa yuvarlanıp 1 kredi olarak görünüyor o yüzden alamıyorsunuz.

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncelleme bekliyoırduk başlayalım gece

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme sonrası tekrar oynadim Hikayesi ile karakteri ile çok beğendiğim oyunlardan birisi. Tavsiye ederim

P

pablo_escobar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar benim telefonda saveler duruyor ama oyun algılamıyor sonrasında dataya atıyorum tanıyor ama çok eski yerden başlatıyor her oyunda neden acaba

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar benim telefonda saveler duruyor ama oyun algılamıyor sonrasında dataya atıyorum tanıyor ama çok eski yerden başlatıyor her oyunda neden acaba
Bazı saveler sürüm arttıkça açılmıyor. Oyun ile ilgili yapacak birşey yok diye biliyorum

Ardayetim

Ardayetim

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Güncellemeden sonra kaydettiğim yerden başlamıyor.Nasıl düzelecek.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Güncellemeden sonra kaydettiğim yerden başlamıyor.Nasıl düzelecek.
Bu tarz oyunlarda bir zamandan sonra eski kayıt dosyaları çalışmayabiliyor bu durum yapımcılardan kaynaklanır biz bir şey yapamıyoruz maalesef.

Üst Alt