Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Holiday Island Türkçe - 0.2.3.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.2.3.2
B

Bypr010

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android sürümü kurulum sırasında takılı kalıyor sonlar doğru. Bı tek bende mi oldu bu hata

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefonu yeniden başlatıp bir de öyle deneyiniz. Yine olmaz ise telefonunuzda 2-3 gb kadar yer açıp öyle deneyin.

Moderatörün son düzenlenenleri:
B

Blackdrago53

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel ancak bu aly e elbise alma görevini yapamıyorum alışverişde elbise çıkmıyor nasıl yapacağız onu?

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok güzel ancak bu aly e elbise alma görevini yapamıyorum alışverişde elbise çıkmıyor nasıl yapacağız onu?
Yanlış hatırlamıyorsam o görevi kızların birtanesi ile konuşup yapılıyordu kızlar ile tek tek konuşmayı deneyiniz.

O

onhyxx0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
amy ye kupalarda nasıl yardımcı olucaz

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
amy ye kupalarda nasıl yardımcı olucaz
Merhaba, ''Amy'' ve ''Aly'' kupa görevleri için onlarla ada da olan etkinliklere katılınız. Mesela sahilde yürüyüş, havuz da yüzme ve masaj etkinlikleri, fitness salonunda beraber spor yapınız, Hediyeler ile sürprizler yapınız, barda beraber vakit geçiriniz. Bunun gibi ada da olan aktivitelere katılarak kupa kazanabilirsiniz. Ancak aynı etkinlikleri tekrar yapmayınız yoksa bunu saymayacaktır.Sanırım bir hafta ile sınırlı süreniz var yoksa baştan yapmanız gerekecektir.:unsure::geek:

weterall

weterall

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mayo görevinde her şeyi yaptım marketten mayo satın almamı söylüyor fakat markette mayo çıkmıyor bu sorunu nasıl çözerim

E

emirhan077

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürüm ne zaman gelir acaba çevirmeler bitmedi mi :(

G

geometri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun içinde rehber var mı şunu yap bunu yap diye kendim çözmeyi sevmiyorum

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunu oynayan arkadaşlar için ;

Telefon'a tıklayın > "Tüm karaktere özel verilere erişim" (yeşil buton 3'lü adam var) tıklayın > Hangi Kadın ile ilerlemek istiyorsanız onu bulup seçim yapın.
Açılan karakter özellikleri sayfasının üst kısmında "xxx için ilerme / başarıları görüntüle" butonuna tıklayın.
Ekli dosyayı görüntüle 6240Ekli dosyayı görüntüle 6241
Ekli dosyayı görüntüle 6242Ekli dosyayı görüntüle 6244

Bu şekilde tüm kadınların sahnelerini ve görevlerini tamamlaya bilirsiniz. Umarım yardımcı olur :)

PRlME -geometri - Lunael

''Quatpo'' arkadaşın ayrıntılı açıklamasıyla oyun içi rehber bulunmaktadır. Oyun hem kendine has ana hikayesi ve ek olarak başarımlarıyla ekstra sahneleri mevcuttur. Başarımların hepsini açmak biraz uğraş gerektiriyor.;)

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$

PRlME -geometri - Lunael

Merhaba, Ek olarak oyun içinde olan ana hikayenin görev listesi ve her görevin üzerine tıkladığınızda size gerekli ipuçlarınıda veriyor.:unsure:

''Telefonu açınız ve pembe renkli olan simgeyi tıklayınız. Görev listesi resimlerde olduğu gibi görünecektir. Her görevin üzerien geldiğinizde size gereken materyalleri ve ipuçlarını size sunuyor.'' Bu da ek bilgi olarak iletiyorum. İyi oyunlar.. ;)

Adsız2.jpgAdsız.jpg

Üst Alt