Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme yeni mi

S

Sabrr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunu bitirmiştim simde yeni bolumu indirdim ama kayıt dosyaları yok en baştan da baslanmaz kayıt dosyası çıkacak mı?

A

adoyunThecy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
(lola must become a hoe) kısmında cannot be completed in this versiyon yazıyor oyunun bittiği anlamına mı geliyor?

S

Söylenmez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Girl housede oyundan çıkınca karakterlerin adları kayboluyo ne ad verdiysek siliniyo beni hatırla desem bile siliniyo duzeltilecekmi acaba

Cellat Faruk

Cellat Faruk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam kızıl saçlı ufak( loli karakter her sabah kapının arkasında ne yapıyor mu aletle çözebilirim) diyor ana karakterin şeytanı alet ne burda

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadın tüm gün mutfakta napti öğren diyor anlamadım birisi soylermi acaba

A

asasasa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kulağına tüyü değdiriyorum ama hep aynı şeyi diyor yanlış birşey mi yapıyorum aceba bilen varmı?
Adsız.png

'Danger

'Danger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vick in odasına bak. Orada olmayacak ama başka birşey bulacaksın
Ne yapmam gerekiyor odaya o yokken bakıyorum dokunuyorum bişey bulamadım henüz
Vanessa'dan bahsettiğini düşünüyorum, yatağın sol tarafındaki çekmeceliğe tıkla tüy var

'Danger

'Danger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam kızıl saçlı ufak( loli karakter her sabah kapının arkasında ne yapıyor mu aletle çözebilirim) diyor ana karakterin şeytanı alet ne burda
Çeviri hatası olmuş sanırım orada. Akşam 20.00da odasina git yatakta kitap okurken göz'e tıkla, aleti mağazadan satın alacaksın

Üst Alt