Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.
bunun pc de yapılış hali nasıl acaba scroll ile geri sarılmıyor kaydetme için menüyü açmak gerekiyor varsa pc dede onuda açıklayabilirmisin

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
bunun pc de yapılış hali nasıl acaba scroll ile geri sarılmıyor kaydetme için menüyü açmak gerekiyor varsa pc dede onuda açıklayabilirmisin
Oyunda geriye sarma yoktu sanırım kayıt için zaten menüyü açmak gerekiyor.

Duppontt

Duppontt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya oyunu yeni yükledim fakat hata ekranı çıkıyor yoksay dememe rağmen hata devam ediyor var mı başına gelen

H

Herhangibiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hileyi nasıl aktif ediyoruz? Yoksa o kadar puanı toplamak aylar alır.

S

sebocan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben 1. bölümü oynarken acayip kıl oldum. İşleyiş yavaş, adamakıllı sahne yok. 2.Bölüm daha akıcı ve güzel derseniz indiricem. Tavsiyelerinizi istiyorum.

eray2396

eray2396

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun başında biraz ilerledikten sonra böyle hata alıyorum. Yoksay işe yaramıyor. neden olabilir ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    112.1 KB · Görüntüleme: 37
Duppontt

Duppontt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Valla sildim oyunu hani telefonda sıkıntı var desem diğer oyunlarda böyle birşey başıma gelmedi
İlk hata 2.gün yataktan kalktığımda aldım aonr sildim tekrar yükledim sonra ucuz otel bölümünde uyuyup uyandıktan sonra yanındaki kişinin eşyasına tıkladığımda aldım yoksay dememe rağmen geçmedi

monster264

monster264

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
sayılı oyunlardan bi tanesi öyle söylim

T

Todsi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ep1 bende çaılmıyor giriş yapıyorum ve ekran siyah olarak kalıyor diğer ep lerde ise böyle bir sorun yok 3 defa sıfırdan indirip kurulum yaptım bu arada ilk kez başıma böyle birşey geliyor yardımcı olursanız sevinirim.

T

Taylor11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diğer bölümler için kendi kaydimi nasil kullanacağim

Üst Alt