Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
deredevil1

deredevil1

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyunun en son sürümü çıkmış 9 martda siteye ne zaman düşer acaba güzel bi oyun v3 son galiba 100 complete yazıyor

monster264

monster264

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
ikinci bölüm rehberi gelirmi

F

fasofiso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abooo bune la boyle AO akıyor bu aksam masallah allah devamını eksik etmesin en sevdıgım oyunlar gelmiş bide girl house ile STSY vay anasını helal olsun tekrardan

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bölüm 2 part 1 de sıkıntı var galiba bi yerden sonra yapılan görevleri algılamıyo 7-8 defa fotoğraf cekimini tamamladım 6-7 defa diğer gorevleri tekrarladım bir yerden sonra devam etmiyor. Ya da bende öyle
Oyunda bir sıkıntı olmaması lazım, çünkü oynayanlar oldu.

A

aslan4789

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2 - 1 diyince ve boyutu 10 gb olunca ben 2 bölümüde içeriyor sandım, oyuna başlar başlamaz bölüm 1 de yaptığınız seçimleri tekrarlayın diyince spoileri yedik iyimi , benim gibi aynı hataya düşmeyin dikkat, hiç oynamamışlar 3 ünüde indirsin

C

CANGALLAR123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ben bölüm 1. İdirdim oynadım şimdi 2.1 indirdim eskisini telefonumdan silip bunumu kurmam gerekiyor

C

CANGALLAR123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Fotoğraf çekilme govenini tamamla diyor ama bff gidyoruk iş yok diyor nasıl tamalicam fotoğraf görevini

youth0fsatan

youth0fsatan

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Her bölümü ayrı ayrı m indirmek gerekiyor. Yoksa bölüm 2-2'de her iki bölümde var mı ?

A

arday210

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ara ara oyun çok sıkıcı ve bunaltıcı olabiliyor ama yine de favori oyunlarım listesine girdi. Güzel ve uzun bir oyun. İyi oyunlar

S

Silinen üye 59968

seçimleri geri almak için bir ayar yapmam lazım mı 1 inci bölümde scroll ile geri gidebiliyorduk konuşmalarda ama bölüm 2 de yapamıyoruz ayarı flan var mı?

J

Jön

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2 1 i indirmeden 2 2 yi oynayabilir miyiz

A

aslan4789

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yalnız bu zamana kadar oynadığım tüm oyunlardan çok daha iyi, hiç beklemiyordum hatta başta başrolün kadın karakter olduğunu öğrenince ön yargıyla yaklaştım ama olayları işleyiş biçimi, oynanış, senaryo, karakterlerin uyumluluğu falan her şeyiyle on numara bir oyun yapmışlar ve saatlerce süren bir oyun TR'ye çevrilmiş, bazı uğraştırıcı görevleri olsa bile hiç hile yapma gereksinimi duymuyorum aksine böylesi daha ilgi çekici oluyor, oyunda her aşama düşünülmüş
Oyun da, Türkçe yama da çok kaliteli, "Oyun nasıl acaba?" diye yorumları okuyan arkadaşlar mutlaka denemeli

Üst Alt