Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bölüm 2 yi kurdum ama gerekli izin verilmedi deyip atıyor ama
Oyunun portu eski olduğu için Android'in yeni sürümleriyle uyumlu değil, Play Store üzerinden Paralel Space uygulamasını indirip oyunu uygulamanın içinden açarsan sorun çözülecektir.

Q

qwer001

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Direkt bölüm 3 ü indirsem en baştan oynanabilir miyim?

Q

qwer001

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Direkt bölüm 3 ü indirsem en baştan oynanabilir miyim

Ghostt123

Ghostt123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya bölüm 3 u ındırıp game dosyasını fıles a atmak ıcın tası veya kopyala dıyorum ılerleyıp fıles a gırerken tasıma veya kopyalama kayboluyor. Tasıma yapamıyorum nasıl olacak bu bı türlü yapamıyorum

G

Ghost3206

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pararel space uygulamasından denediğimde yine açılmıyor 2. bölüm gerekli izin verilmedi uyarısı devam ediyor

M

Makarov

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
BÖlüm 3 indiriyorum sanki Bölüm 2'yi sil baştan oynamış gibi bir hissiyat var, nasıl bir oyun çözemedim.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun boyutları fazla ve bölüm süreside baya kısa pek değmez gibi ama bilemedim yinede.

A

adult01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon 3 de galerideki kilitli sahneleri açamıyor muyuz direkt hepsini var mı çözümünü bilen?

A

ali12332131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyunu var ya telefona bir türlü indiremedim çözemedim olayı yardımcı olcak bir babayiğit var mıdır

NNNNN

NNNNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rehber dosyalarının bulunduğu site kapanmış. Güncelleyebilir misiniz

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Pararel space uygulamasından denediğimde yine açılmıyor 2. bölüm gerekli izin verilmedi uyarısı devam ediyor
Paralel Space'e gelen güncellemeden ötürü artık o uygulamayı kullanmak sorunu çözmüyor maalesef, farklı bir telefon klonlama uygulaması denemelisin.
BÖlüm 3 indiriyorum sanki Bölüm 2'yi sil baştan oynamış gibi bir hissiyat var, nasıl bir oyun çözemedim.
Bölüm 3'ün bu sürüm özelinde ana hikayeyi ilerleten 'İntikam Rotası' ve 'Çiftlik Rotası' mevcut, geri kalan bütün açık dünya görevleri önceki bölümün devamı niteliğinde.
Sezon 3 de galerideki kilitli sahneleri açamıyor muyuz direkt hepsini var mı çözümünü bilen?
Oynayıp sahneleri görmek gerekiyor, görev notlarını ve madalyalardaki sahneleri açarak oyundaki bütün sahneleri görebilirsin.
Şu oyunu var ya telefona bir türlü indiremedim çözemedim olayı yardımcı olcak bir babayiğit var mıdır
Üçüncü bölüm özelinde soruyorsan kurulum talimatlarına harfiyen uyman gerek, ekstra yardımcı olabileceğimiz bir şey yok zaten.
Rehber dosyalarının bulunduğu site kapanmış. Güncelleyebilir misiniz
Discord sunucumuzun '#türkçe-rehberler' kanalından indirebilirsin ilk iki bölümün rehberlerini, üçüncü bölüm kısa olduğu kadar da çizgisel olduğundan rehbere ihtiyacın olacağını zannetmiyorum.

J

jaguu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3, bölüm açılmıyor böyle kalıyor ne yapmam gerekir

H

Hakansins

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 2.ci bölümünü indirdim ama gerekli izin verilmedi diyor ve oyunu oynayamıyorum yardımcı olurmusunuz

B

blackgal1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu gayet keyifle oynuyordum fakat episode 2 de Monica ilk defa striptiz kulübünde dans ettiikten sonra makyaj odasından çıkması için whores clothes giymesi gerekiyor fakat 350 corruption istiyor normal kıyafeti giymek, bir nevi bug olduğunu düşünüyorum. Hile ile corruption yükseltemiyoruz da console açılmadığı için. Bir nevi oyun orada bitti bug yüzünden.

Üst Alt