Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
G

Ghostuchiha8

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 3 nasıl indirebilirim

T

tarkanit31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatımda bu kadar yoran bir oyun görmedim. Her şeyi tekrar tekrar yapıp duruyorsunuz aynı gün içinde yapamadığınız için gidip uyuyup uyanıp elbiselerinizi giyip tekrar tekrar yapmanız gerekiyor. Oyun çok güzel olabilecekken gerçekten insanı bezdiriyor sabredip ilerleyenlere helal olsun. Bir de bazı şeyleri belirli günlerde yapmanız gerekiyor. Cuma kiranı öde Cumartesi başka birine para öde. Perşembe günü ikili direk dansı yap. Çarşamba günü fotoğraf çekil vs. Gerçekten hem takip etmesi hem de sürekli ilerlemek çok yorucu. Yorduğu kadar güzel sahne gösterse bir şey demeyeceğim ancak çalış çalış saatler sürüyor. Bari oyunda hile menüsü olsa da üçerli beşerli görevleri aynı anda tamamlasak. Örneğin sokakta birine direk dansı yapmanız gerekiyor ama illa 3 defa yap diyor ve aynı gün aynı kişiye 3 defa dans edemiyorsun ertesi günü beklemen gerekiyor.

H

hydra1390

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ofisimizde oturduğumuz an telefon çalıyor ve telefonu açmam gerekiyor ama olmuyor yardımcı olur musunuz

S

SpxoweR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. BÖLÜM REHBERİNE BAKMAK İSTİYORUM AMA LİNKE GİTTİĞİMDE SİTENİN KAPANDIĞI YAZIYOR BAŞKA YERDE VARMI REHBERİ

H

hydra1390

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Bölümü yükledim oyunu açtım giriş yaptıktan sonra adult oyun çeviri ekranında kalıyor oyuna giriş yapamıyorum (kullanıcı adımda türkçe karakter yok ve 1. Bölümü sorunsuz oynadım)

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
2. Bölümü yükledim oyunu açtım giriş yaptıktan sonra adult oyun çeviri ekranında kalıyor oyuna giriş yapamıyorum (kullanıcı adımda türkçe karakter yok ve 1. Bölümü sorunsuz oynadım)
Oyunun optimizasyon sorunları olduğundan sitedeki girerken en çok bekleyeceğiniz oyunlardan kendisi, üçüncü bölümün stabil bir apksı bile yapılamıyor, o kadar sıkıntılı.
Mecburen beklemek gerekiyor, oyunun açılacağı süre bilgisayar veya telefonunun gücüne göre değişiklik gösterir.

K

KAYBETMESAKIN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile menüsünü bulamıyorum yardım eder misiniz

Metobey1

Metobey1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rehber bölüm 2 linki calısmıyor ve bölüm 3 rehberi yok mu hile menüsüde yok

H

hydra1390

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aşağıdaki kaydetme, atlama, tercihler gibi seçenekler vardı bir anda yok oldu geri nasıl getirebilirim tercihlere girip save dosyamı yükleyecem ama yok oldu o seçenekler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-18-16-37-30-643_fashionbusinessv16.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2023-11-18-16-37-30-643_fashionbusinessv16.adultoyunceviri.com.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 45
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Aşağıdaki kaydetme, atlama, tercihler gibi seçenekler vardı bir anda yok oldu geri nasıl getirebilirim tercihlere girip save dosyamı yükleyecem ama yok oldu o seçenekler
Bahsettiğin kısma kısaca hızlı menü diyoruz. Hızlı menüyü gizleyip göstermek için Windows platformunda 'Z' tuşuna basman, Android'deyse ekran yatay biçimdeyken parmağını yukarıdan aşağıya doğru çekmen gerekmekte. Yeni çıkan APK'larda da ekran yatay şekildeyken kaldırmadan önce sağa, sonra sola doğru parmağını çekmen gerekiyor.

A

Ahmetsins3131

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kurulumu yaparken game dosyasını androidin içindeki data dosyasına taşımama izin vermiyor

X

XxchefxX

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bölüm 2 yi kurdum ama gerekli izin verilmedi deyip atıyor ama

Üst Alt