Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
E

Edenkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 1 indirdim, direk bölüm 2.2 indirmek istiyorum,bölüm 2.1 i indirmeme gerek var mı?

R

rookie6891

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
s3 v9 da türkçe dil desteği eklendi diyor patreonda direk indirdiğimizde türkçe desteği olacak mı oyunun bilginiz var mı ?

Y

yildizowski

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 2.1 bölümünde bir müddet ilerledim,sonrasında görevlere baktığımız yerde hata yazıyor nasıl düzeliyor yardım edebilecek olan var mı Screenshot_20220208_144326_fashionbusinessv16.adultoyunceviri.com.jpg

S

sinesanat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kalacak bir yer bul diyor, otelin parasını karşılayamıyorum dönerciye geri dönünce de bir şey olmuyor acil yardımcı olacak var mı nasıl geçiliyor bu kısım?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
kalacak bir yer bul diyor, otelin parasını karşılayamıyorum dönerciye geri dönünce de bir şey olmuyor acil yardımcı olacak var mı nasıl geçiliyor bu kısım?
Hapisten çıktığın kısımsa önce kıyafet dükkanına tıkla, oradan ayrılınca mağazanın etrafında falan dolaş en son tekrar mağazaya git kabine tıkla orada kalabiliyorsun. Gece yarısı uyandığın zamanda kasa da çikolata var onu yiyebilirsin.

S

sinesanat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hapisten çıktığın kısımsa önce kıyafet dükkanına tıkla, oradan ayrılınca mağazanın etrafında falan dolaş en son tekrar mağazaya git kabine tıkla orada kalabiliyorsun. Gece yarısı uyandığın zamanda kasa da çikolata var onu yiyebilirsin.
hocam öteki gündeyim mağazaya dönemem kabinlere bakacak diyor, ucuz bir otel bul var görevlerde ancak 0 parası var karakterin gittiğim otelde kalamıyor dönerci tavsiye etmişti oteli buradan sonra ne yapmam gerekiyor?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
hocam öteki gündeyim mağazaya dönemem kabinlere bakacak diyor, ucuz bir otel bul var görevlerde ancak 0 parası var karakterin gittiğim otelde kalamıyor dönerci tavsiye etmişti oteli buradan sonra ne yapmam gerekiyor?
O kısımları hatırlamıyorum Discord sunucumuza katılırsan daha hızlı yardım alacaksındır.

K

Krix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gördüğüm en berbat hikaye örgüsü baya sıkıcı

ilkay icyer

ilkay icyer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Shiny holede 76 hareketi ogrendikten sonra bi sonraki gorev gelmedi yardim

R

reny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2.2 İçin tam bitirilmiş bir save dosyası var mı? Tüm sahnelere ulaşamıyorum yeniden yüklediğim için.

C

cigercihakan03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1080p de telefonun canı çıkıyor. Görüntü kalitesini düşürmenin bir yolu var mı? 1080p ve 720p seçenekleri var ama sadece 1080p seçili. 720p seçemiyorum. Teşekkürler.

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar striptiz bolumundeyim. İlk 4 aksam sahneye cikip dans ettim. Sonrasında kazandığın bahşişleri barın sahibiyle bölüşüyoruz. Fakat bu her gün tekrarlanıyor. Ve yeni hareketler öğrenmem gerek sol üstte 3 tane yazıyor. Bunu kim ile konuşup öğreneceğim.? Sol üstte 3 tane hareket her aksam aynı seyleri yapıyor. Sanırım ilerlemenin bir ipucu var. Yardımcı olurmusunuz?

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunun ana hikayesi gaddar egoist olan kadının gökdelenden gecekonduya düşmesini temel alıyor.
Hani Yeşilçam da düşenin dostu olmaz herkes ondan yararlanır teması olur ya süreç aynen öyle işliyor ve ilerde ana karakterin düştüğü duruma üzülüp sitem bile edicek duruma geleceksiniz.
Oyun resmen sizi içerisine çekiyor karakter sizmişsiniz gibi kararları ince eleyip sık dokuyarak alıyorsunuz diğer oyunlar gibi yayıla yayıla oynayamazsiniz bu oyunu.
OYUNDA +18 SAHNE BOL BOL VAR TEK GAYESİ BU OLANLAR KARAKTERİN KIZ OLDUĞUNA BAKMADAN OYNAYABİLİR.
Hayırlı forumlar.
Monica ile düzgün ve iyi patron şeklinde oynadım. Cogu kisiyr düzgün cevaplar verdim. Sadece 4-5 kez ağzına verdiler. 😁 Neredeyse oyunun ortasındayım sprittiz kısmı ve manken kadın beni ofiste çalışmamı sağlıcaktı. Oradayım. Ama şuana kadar ana karakter kimseyle sex yapmadı. Ama bana karşı kötü davrananları her istediği kötü seyleri yapıyorum. Sanırım önceden herkese iyi davrandıgım için böle oldu. Bi gün diyorum Fred eve aldırdıgında arabada sakso çektirdi. temizlik yaparken kilotsuz arkamda bekliyor bişi yapmadan gidiyor. Sapık cocuk sadece göğüslerinin arasında sürttürdü. Ama sex yok. Evini Kiraladıgım dönerci indirim için sakso çek dedi. Onada tamam dedik. Ama %20indirim açılmadı. Onda ne ister bilmiyorum. Kısaca Şuana kadar sıfır sex. Bu normal mi?? 😂 😂 😂

Cherly

Cherly

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Renderları, karakter tasarımları ve mekan tasarımları çalışılmış gayet akıcı bir oyun kesinlikle tavsiye ediyorum

Üst Alt