Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
M

Muti20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler simdi ben 2 bolumu indiriyorum 1 inci bolumde varmi icimde ne olur acil cevap verirmisiniz ona gore indiricem ?

D

Desot41tr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. bölüm direkt 1. bölümün kaldığı yerden başlıyor.

M

Muti20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tmmdir tesekkur ederim yardimin icin 1.bolumu indiriyorum suan save alip 2 bolume atip devam edebilirim dimi?

B

baris1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kıymetli moderatör kardeşlerim 3. sezonu geldi galiba Phyrosca bi bakabilmeniz mümkün mü çevirisi gelesiye kadar ing bile oynanır

M

Muti20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 bolumu indirdim kurdum adultoyunceviri iyi eglenceler diyip atiyo oyundan beni lütfen yardimci olurmusunuz cok sevdim bu oyunu telefonda ne var e yok kaldirdim

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
2 bolumu indirdim kurdum adultoyunceviri iyi eglenceler diyip atiyo oyundan beni lütfen yardimci olurmusunuz cok sevdim bu oyunu telefonda ne var e yok kaldirdim
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
kıymetli moderatör kardeşlerim 3. sezonu geldi galiba Phyrosca bi bakabilmeniz mümkün mü çevirisi gelesiye kadar ing bile oynanır
Şuan erişim ayındayız bir sürü oyun ile uğraşılıyor. Yeni sürümün çevirisi ne zaman gelir bilemiyorum.

M

Muti20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
Hocam İnsallah olur tekrar indiriyorum denkcem dediklerini

M

Muti20

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yok

Yok olmuyor :( dediklerinizi harfiyen yaptim sonuc ayni :(

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Kaç aydır çevrilmesini beklediğim, çevrilmesi için uğraştığım oyun sonunda geldi 😀 3.Bölümü hiç çevirmeyeceksiniz sanmıştım bir ara

EmberMoon

EmberMoon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
3$
Ana Karakter kadın olunca normalde oynamam. Sebebi önüme gelenle ilişkiye girmek istemediğimden dolayı istemiyordum. İki yüzlüyüm biliyorum. :D Ama oyunun boyutu ve render'larından dolayı deneyeceğim.

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
3. Bölümü söylendiği gibi yaptım oyun açılıyor başla diyorum 2. Bölüm ile ilgili seçim soruyor sonrası hep hata veriyor.

D

Desot41tr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normalde indirme hızım 32 megabit ken clouddan yuklemeye calıştıgım zaman 3megabite düşüyor bunun bir çözümü var mı ?

Üst Alt